MSN Weather را می توان یکی از بهترین اپلیکیشن های پیش بینی وضعیت آب و هوا در پلتفرم ویندوز به حساب آورد که توسط مایکروسافت توسعه داده شده است. این اپلیکیشن تمام اطلاعات هواشناسی مورد نیاز شما را ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد از شرایط آب و هوایی ساعات و روز های آینده ی مکان مورد نظر خود با خبر شوید. سرانجام مایکروسافت همانند سایر اپلیکیشن های خانواده MSN، این اپلیکیشن را نیز با پشتیبانی از تم تیره به روز رسانی کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر شما یکی از اعضای اینسایدر حلقه ی Fast ویندوز۱۰ هستید، شما امروز احتمالا متوجه یک موج جدید از به روز رسانی برای برنامه های یونیورسال MSN در استور ویندوز شده اید. تمام چهار برنامه به نسخه ی ۴.۲۰.۹۳۳.۰ به روز شده اند و تنها تغییری که ما متوجه آن شده ایم، اضافه شدن پشتیبانی از تم تیره به MSN Weather است.

MSN News، MSN Sports و MSN Money همگی در سال گذشته با گزینه جدید برای تم تیره به روز شده بودند و حالا شاهد اضافه شدن این ویژگی به MSN Weather هستیم که اتفاق خوبی است. طبق معمول، شما می توانید این ویژگی را همان طور که در تصاویر زیر دیده می شود، از تنظیمات روشن کنید:

در حال حاضر، MSN Weather همچنان تنها برنامه از خانواده ی MSN می باشد که دارای گزینه ای برای کاشی زنده شفاف است، و امیدوار هستیم که مایکروسافت این ویژگی را به سه برنامه ی دیگر نیز اضافه و آن ها را با هم هماهنگ تر کند.

در این به روز رسانی جدید، آیا شما تغییرات دیگری را مشاهده کرده اید؟

منبع :

ONMSFT

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MRG
پاسخ دهید پنجشنبه 17 فروردین 1396

نویسنده های سایت، لازم شد دوباره نحوه تغییر ریجستری و تبدیل گوشیا به ۹۵۰ رو بگید دوباره😂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,