مایکروسافت بخش بزرگی از هدست‌های واقعیت ترکیبی هولولنز را برای زمینه‌های کاری مانند کاوش نفت، طراحی خودرو، و اتاق‌های جراحی عرضه کرده است. در حالی که چنین کسب و کارهایی به سادگی قادر به تامین هزینه 5000 دلاری هدست هستند، بخش بسیار کوچکی از مردم عادی قادر به تامین هزینه خرید دستگاه بوده و در نهایت تعداد بسیار اندکی از کاربران معمولی شانس لمس این دستگاه را خواهند داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به دلیل گردش چند رسانه‌ای موزه همیشه یکی از طرفداران هولولنز بوده‌ام، که برای من یک اپلیکشن عالی و کامل است با توجه به کنترل کامل بر محیط، تمرکز و دقت بالای برنامه، و امکان تامین هزینه هدست از طریق هزاران کاربر و بازار بسیار بزرگ موزه ها ( در سرتاسر جهان بالغ بر 55000 موزه وجود دارد) .
بنابراین، این موضوع باعث خوشحالی من است که حتی اگر شده بتوانم موقتا به گردشگری در موزه ها بپردازم.

در موزه Chateau de Pierrefonds بازدیدکنندگان می‌توانند هدست را به چشم بزنند و نمایشگاه مجازی از زره‌پوشان، اتاق‌هایی با تفسیرهای صوتی، و چندین انیمیشن که تاریخ 150 ساله موزه را بیان می‌کنند رابه صورت زنده و جذاب تماشا کنند. این نمایشگاه توسط کمک‌های Minsight برپا شده است که قبلا توسط HoloStoria توسعه یافته بود.

در ویدئو زیر می‌توانید در مورد این نمایشگاه تصاویری را مشاهده کنید.

امیدواریم که این ویژگی‌های کاربردی و مفید به یک ویژگی همیشگی در موزه‌ها تبدیل شود که به این ترتیب ما می‌توانیم گذشته را با تجریبات تنکولوژی پیوند بزنیم و اطلاعاتمان را افزایش دهیم.

آیا شماهم یکی از علاقه‌مندان به این تکنولوژی هستید؟ نظرات خود را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sohil
پاسخ دهید جمعه 3 آذر 1396

اگه بشه این گجت با قیمت 1500تا 2000دلار بیاد به بازارمطمئن ارزش خرید بیشتری نسبت به ایفون 10داره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,