در حالی که هنوز مشخص نیست، به نظر می‌رسد که برنامه مرموز Gaming Services در حال تست نرم‌ افزار طراحی‌شده تا پلتفرم جهانی ویندوز یا به اختصار UWP را راحت‌تر از کارهای روزمره بدل کند. بر اساس پستی که توسط کاربر h0x0d در صفحه توییتر منتشر شده، Gaming Services یک برنامه رایگان در دسترس است که زیر بخش برنامه‌های کاربردی و ابزار فروشگاه مایکروسافت لیست شده است.

با توجه به توضیحات برنامه، Gaming Services در هنگام نصب نیاز به مجوزهای زیر دارند:

  • دسترسی به تمام فایل‌های شما، وسایل جانبی، برنامه‌ها و اپس‌ها
  • دسترسی به ارتباط اینترنتی شما
  • نصب یک سرویس روی دستگاه
  • نصب یک سرویس روی دستگاه که با بیش‌ترین مزیت اجرا می‌شود
  • مدیریت مستقیم برنامه‌ها
  • جمع‌آوری اطلاعات درباره برنامه‌های دیگر
  • کنترل کردن سیاست‌های سیستم مربوط به برنامه‌هایی که روی دستگاه نصب‌ شده‌اند

با توجه به گفته‌های کاربر توییتر، Gaming Services به به روزرسانی‌های جدید گیم کور (Game Core) برای UWP و سرویس ایکس باکس لایو مربوط می‌شود. از لحاظ تئوری، Gaming Services به فروشگاه ویندوز اجازه می‌دهد تا عملکرد بهتری داشته باشد. در وهله اول، این برنامه قرار است در نصب برنامه‌های بزرگ از طریق فروشگاه ویندوز به شما کمک کند.

یک مقاله از سوی وب‌سایت ویندوز سنترال نیز بیان می‌کند که Game Core نیز ابتکار عملی است که برای آسان‌تر پورت کردن و بازی کردن بازی‌های ایکس باکس بر روی رایانه‌های شخصی طراحی شده‌ است. با پیشرفت‌های مایکروسافت برای تسلط بر کراس پلتفرم، بهبود این، یک حوزه کلیدی است که باید آن‌ها را بهبود بخشد. سرویس‌های گیمینگ ایکس باکس در حال حاضر به عنوان یک برنامه رایگان در نظر گرفته می‌شود، گرچه هر گونه تلاش برای دانلود این برنامه از سوی ما ناموفق بوده‌ است.

تا به امروز اطلاعاتی از برنامه Gaming Services منتشر نشده و باید منتظر ماند و دید مایکروسافت چه برنامه‌هایی برای این نرم افزار در ذهن دارد.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,