hololensnasa

کمپانی مایکروسافت و ناسا در حال تکمیل تحقیقات و توسعه ی هالولنز برای انجام ماموریت های فضایی هستند. طرح هایی که ناسا بیشتر از هر موردی به دنبال آنها است دو قابلیت کاربردی هالولنز برای فضانوردان و تیم عملیاتی در زمین است. این دو زمینه از کاربردها این گونه اعلام شده اند که:

۱- استفاده از هالونز برای راهنمایی آنلاین فضانوردانی که در حال انجام ماموریت هستند (بخصوص فضانوردان ایستگاه بین المللی) از سطح زمین و با کمک دانشمندانی که همزمان با فضانورد از هالولنز استفاده می کنند، تنها در این مورد می توان کمک هالولنز به ناسا را برای انجام ماموریت های به خوبی مشاهده کرد، چرا که اکنون فضانوردان برای گرفتن راهنمایی از فایل های صدای ضبط شده استفاده می کنند و این می تواند تحولی شگرف در عرصه ماموریت های فضایی باشد.

۲-کمک گرفتن از هالولنز برای آموزش فضانوردانی که قرار است به فضا سفر کنند؛ تا قبل از این، ناسا تنها می توانست با کمک جت های مخصوص خود و عمل سقوط برنامه ریزی شده تا ارتفاعی خاص، تجربه ای از بی وزنی را به فضانوردان خود نشان دهد اما اکنون می تواند در همان لحظه با کمک هالولنز شبیه سازی بهتر و کامل تری از ماموریت واقعی را برای فضانوردان خود مهیا کند.

hololens-2

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

منبع :

MSPOWERUSERr

5 پست
محمد شهبازی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
حسین
💔 4 پاسخ دهید پنجشنبه 6 اسفند 1394

قیافه هاشونو. انگار نه انگار که مایکی یه ویندوفون هم داره بره جمش کنه والا. نون پنیر و بیلدامیه مایکی گند بزن تو سیستم عامله

  MojtabaHere
  💔 2 پاسخ دهید پنجشنبه 6 اسفند 1394

  مایکروسافت یه تکنولوژی به این عظمت (هالولنز) داره اونوقت شما فقط تاخیر تو نسخه رسمی رو میبینی…..!!!!
  😐😐😐😐😐😐
  مشکل مایکروسافت اینه که الان از طرفداراش بیشتر از دشمناش داره ضربه میخوره….
  بابا صبر کنید دیگه… اصن فک کنید اندروید خریدید ۷ ماه بعد از اینکه آپدیت واسه نکسوس اومد واسه شما هم میاد…تازه با کلی باگ!

danoosh
💔 2 پاسخ دهید پنجشنبه 6 اسفند 1394

آقایان لطفا این منفی و مثبت رو درستش کنید من اشتباهی دستم رفت رو منفی برای آقای MojtabaHere
میخواستم مثبت بدم بهش اما نمیشه دیگه….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,