بازیکنان امروز می توانند دموی رایگان بازی NBA 2K18: The Prelude را دریافت کنند. این دمو اساسا روی محله، که محبوب ترین عناصر NBA 2K را به یک دنیای مشترک برای بازیکنان به ارمغان می آورد تا تجربه زندگی واقعی یک ورزشکار NBA را به دست بیاورند تمرکز داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای دانلود The Prelude کافی است که در Xbox Live و یا PS Store نام NBA 2K18 را جستجو کنید. نسخه آزمایشی The Prelude برای نیتیندو سویچ در دسترس قرار نمی گیرد، هر چند نسخه کامل بازی در تاریخ ۱۵ سپتامبر برای سویچ (و همچنین اکس باکس وان و PS4) منتشر می شود (البته در صورتی که بازی را پیش خرید کرده باشید). مانند بیشتر دمو ها در این بازی نیز هر پیشرفتی که داشته باشید به نسخه رسمی بازی منتقل می شود.

بازی در تاریخ ۱۹ سپتامبر برای PS4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 ،Nintendo Switch و PC در دسترس قرار می گیرد و از هم اکنون می توانید آن را پیش خرید کنید.

بازی دارای سه نسخه NBA 2K18 $59.99 ،NBA 2K18 Legend Edition $99.99 و NBA 2K18 Legend Edition Gold $149.99 برای پیش خرید است که هر کدام ویژگی ها و جایزه های مخصوص به خود را دارند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,