apple-macbook-pro-2016-touch-bar

مک بوک پرو در نسل جدید خود به طور کامل به سوی استفاده از پورت USB نوع C رفته است و در آن از پورت های رایج دیگر، از جمله USB معمولی، خبری نیست که سبب می شود هر کاربر مک بوک به معنای واقعی نیاز به یک دانگل داشته باشد. اکنون نکته ی جالب این است که ممکن است بهترین داک برای مک بوک شما، داک کانتینیوم مایکروسافت باشد! بله درست شنیدید! در ادامه با وینفون همراه باشید.

این داک دارای یک پورت HDMI، یک پورت DisplayPort و همچنین سه پورت USB نوع A معمول و یک پورت USB نوع C (به علاوه ی آن یکی که در پشت و برای اتصال خود داک در نظر گرفته شده است) می باشد. در مقایسه با دیگر دانگل ها، Continuum Dock نسبت یه قیمت خود، بیش ترین چیز ها را ارائه می دهد. همه چیز خوب به نظر می رسد، این داک می تواند مک بوک شما را شارژ کند و همه ی پورت های مورد نیاز شما را فراهم نماید.

microsoft-display-dock2

این موضوع توسط کاربری به نام Martin Suchan توییت شده است و یکی از پاسخ ها به یک تاپیک رددیت مربوط به اپل لینک داده شده است، که در آن یک کاربر داک را آزمایش کرده است و در آن جا سایر کاربران در کمال تعجب به اتفاق آرا به این داک نظر مثبت نشان داده اند.

USB-C Display Dock مایکروسافت با مک بوک پرو جدید کار می کند و آن کاملا ارزان و خوب است.

— Martin Suchan (@martinsuchan) October 29, 2016

نظرات منتشر شده در استور مایکروسافت نیز این موضوع را تایید می کنند که این دستگاه یک داک عالی برای مک بوک می باشد، صرف نظر از این که هدف واقعی این داک استفاده از آن در دستگاه های مایکروسافت لومیا برای ویژگی کانتینیوم بود.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

منبع :

WINBETA

1810 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید یکشنبه 8 آبان 1395

باع
اپل داری چه کار میکنی؟؟؟ من موندم تو رقیب مایکروسافتی یا همکارش!!!

    Alireza
    پاسخ دهید یکشنبه 8 آبان 1395

    فکر کنم اپل فکر اینجا نکرده بود

mramir
پاسخ دهید یکشنبه 8 آبان 1395

عالیه. کم کم کانتینیوم همگیر میکنه عالیه. مخصوصا اکسن ۳ بعدی که شلوغش با گوشی ویندوزفونیه و.. از داکت شروع و… من سیاست مایکروسافت دوس دارم اپل مایکروسافت و بیل گتس بکم کشوند جلو در حدی نیست حریفش باشه. واقعا ویندوزفون داره عالی میشه توسعه دهنده های جدید برنامه های جدید و… ۹۵۰ تو تبلیغلات اسکن سه بعدی حرف واسه گفتن داره 👍

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,