خبر اعلام عرضه نسخه جدید سری Need for Speed به قدری آرام پخش شد که شاید خیلی از مردم فراموش کرده باشند نسخه جدید این سری قرار است دوباره امسال بازگردد. شرکت الکترونیک آرتس (EA) این موضوع را همین اواخر تایید کرد و در گزارش مالی اخیر خود که برای سه ماهه مالی و کل سال برگزار شده بود، گزارش کرد که از این بازی انتظار فروش ۴ میلیون نسخه‌ای دارد که برای این فرانچایز نه چندان زیاد و غیر منصفانه است و نه چندان کم و ناچیز.

بزرگ‌ترین سوالی که در حال حاضر در ذهن همه کسانی که خبر تایید عرضه شدن این بازی در پاییز امسال را شنیدند، وجود دارد این است که این بازی چطور نید فور اسپیدی خواهد بود و موضوع اصلی بازی درمورد چیست یا بیشتر قرار است شبیه به کدام یک از نسخه‌های این فرانچایز باشد.

طبق چیزی که اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتس تایید کرده، نسخه جدید سری Need for Speed که برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است، قرار شده بار دیگر حالت مسابقات شهری در برابر تعقیب و گریز پلیس را به این سری بازگرداند و به عنوان هسته اصلی گیم پلی از این ویژگی استفاده کند. این موضوع ظاهرا این طور نشان می‌دهد که به جای انجام مسابقات کاملا شهری، مثل (Need for Speed (2016 و یا حالت سرقت مثل عنوان Need for Speed Payback این حالت احتمالا می‌تواند حالت قدیمی و نوستالژیک مانند Hot Pursuit داشته باشد. حتی ممکن است نسخه جدیدی این سری شبیه به Need for Speed Rivals باشد که اگر بخواهیم عادلانه نگاه کنیم، واقعا بدترین حالت ممکن نیست و می‌توان به این بازی امیدهای زیادی داشت.

به جز این، اطلاعات چندان زیادی در این زمینه وجود ندارد. ما هنوز حتی از استودیوی سازنده این بازی اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم که آیا Ghost Games قرار است بار دیگر برای توسعه و ساخت این بازی بازگردد یا خیر؛ که البته همینطور هم به نظر می‌رسد چرا که این استودیو روی چند نسخه اخیر این فرانچایز کار کرده است. Need for Speed 2019 در حال حاضر برای عرضه در پاییز سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. این خبر مدتی پیش در کنار خبر عرضه Plants vs. Zombies از سوی الکترونیک آرتس تایید شده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در روزهای آینده نیز همچنان با وینفون همراه باشید تا به محض کسب آخرین جزئیات، شما را از آن‌ها آگاه کنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

924 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,