windows-10-banner-09_story

آمارها یکی از مهم‌ترین ارکان تصمیم‌گیری شرکت‌ها هستند و در این میان مایکروسافت نیز مستثنی نیست و سیستم‌عامل‌های آن‌ها نیز تفاوتی با بقیه بخش‌ها ندارند! آمار استفاده از سیستم‌عامل‌ها نشان از پیشرفت یا پسرفت آن‌ها و کسب محبوبیت یا از دست دادن آن دارد. حال آمار جدیدی توسط NetMarketShare منتشرشده است. با وینفون همراه باشید.

netmarketshare_pc os

بنا بر آمار جدیدی که از سوی NetMarketShare منتشرشده است، همچنان فاصله‌ی زیادی بین ویندوز ۱۰ و ویندوز ۷ وجود دارد و به نظر می‌رسد همچنان باید منتظر ماند تا تمام مردم روی خوش بیشتری به ویندوز ۱۰ نشان دهند. اما با توجه به آمار جدید، رشد ویندوز ۱۰ جالب‌توجه بوده است. بنابراین آمار، ویندوز ۱۰ رایانه‌ها از آمار ۱۱.۸۵% شش ماه گذشته به ۱۹.۱۴% رسیده است. اما در مقابل، سهم ویندوز ۷ ۴۹.۰۵% است و در رده اول قرار دارد و بعدازآن ویندوز ۱۰ قرارگرفته است. جالب اینجاست که ویندوز XP با ۹.۷۸% در رده سوم و ویندوز ۸.۱ بعدازآن قرار دارد و همچنان دو سیستم‌عامل ویندوز ۸ و ۸.۱ برای شکست اکس پی باید به هم کمک کنند.

رشد ویندوز ۱۰ و تمایل مردم به این سیستم‌عامل با توجه به اینکه ارتقای رایگان پیشنهادشده بود، خیلی زیاد نبوده است. البته فراموش نکنیم که داستان ارتقای رایگان تا چند روز دیگر به اتمام خواهد رسید و بعدازآن برای این ارتقا بایستی ۱۱۹ دلار هزینه پرداخت شود.

منبع :

NEOWIN

  • چهارشنبه 5 مرداد 1395 07:30
  • یک نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sazhen
پاسخ دهید چهارشنبه 5 مرداد 1395

اون قسمت other احتمالا بعضی دوستان ایرانی هستند که هنوز با ۹۸ دارن کار میکنن :دی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,