Nokia_Moonraker_1_de

اگر به یاد داشته باشید، در گذشته چندین بار اخباری از ساعت هوشمند نوکیا منتشر کرده‌ایم و جزئیاتی از آن را به اطلاع شما رسانده‌ایم. این ساعت قرار بود توسط نوکیا معرفی شود، ولی با توجه به تغییرات به وجود آمده در شرکت و خرید نوکیا توسط مایکروسافت، عرضه‌ی آن لغو شد و هیچ گاه به دست کاربران نرسید. حالا به تازگی یک ویدیوی ۳۶۰ درجه از این محصول بسیار جالب و زیبا منتشر شده است. با وینفون همراه باشید.

Nokia_Moonraker_1_Wide

ساعت هوشمند نوکیا Moonraker در سال ۲۰۱۴ به انتشار رسمی بسیار نزدیک بوده است و هنوز هم شاهد این هستیم که جزئیات، رندر ها و عکس‌های واقعی از این دستگاه به بیرون درز می‌کنند.

حالا امروز ما با یک طرح متحرک ۳۶۰ درجهی جدید از این ساعت هوشمند رو به رو هستیم که به وضوح مشخص است که بخشی از تبلیغات و بازاریابی این دستگاه لغو شده بوده است. این ویدیوی جدید توسط لو دهنده‌ی بسیار معروف، Evan Blass منتشر شده است.

با توجه به کاهش وسعت بازار ویندوز فون، دیگر بعید است که دستگاه دیگری این سیستم عامل را به طور خاص هدف قرار دهد، اما امیدواریم که نسل سوم Microsoft Band که به زودی معرفی خواهد شد، به سمت ساعت‌های هوشمند حرکت و رشد کرده باشد.

شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

نظر شما در رابطه با این ساعت چیست؟ آیا دوست داشتید که این دستگاه عرضه می‌شد؟

منبع :

MSPOWERUSER

1141 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
shadow
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

پشتش مایکروسافت نوشته بود 😑

    امیر زمانی
    💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

    این دستگاه مربوط به اواخر دوره ی نوکیا و اوایل خرید مایکروسافت هستش و اگر به بازار راه پیدا می کرد، با برند مایکروسافت بود. مایکروسافت در آخرین لحظات جلوی انتشار این ساعت رو گرفت.

kooresh
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

واقعا جای یه ساعت هوشنمد زیبا برای هسته ویندوز خالی هستش

کاش مایکروسافت یه قدمی جلو بزاره

ali
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

من می گم مایکروسافت باید سریع یک ساعت هوشمند هم بسازه تا برنامه ساز ها هم زمان برای اونم برنامه بنویسن مایکروسافت واچ یا سرفیس واچ

محمدم
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

نوکی جونی همیشه یادت و خاطرهای شیرینو زیبایت در یاد و دلهای ما زنده خواهد ماند
به احترامت یه دقیقه سکوت اختیار میکنیم
🙇
امیدوارم روزی که دوباره امپراتوری خود رو به پا خواهی کرد رو هر چه سریعتر ببینیم 💐 آرزوی سربلندی و موقعیت برای خود و تمام طرفدارانش داریم 😘

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,