استودیو Athlon Games هم اکنون در حال توسعه عنوانی بر اساس مجموعه ارباب حلقه ها در دنیای خلق شده توسط آقای JRR Tolkien  برای کنسول ها و رایانه های شخصی است.

به نظر می‌رسد عنوان جدیدی بر اساس سرزمین خلق شده توسط آقای JRR Tolkien در حال ساخت است و این بار توسعه‌ آن به استودیوی سازنده عنوان Shadow of War واگذار نشده است. استودیوی Athlon Games که توسط شرکت Digital Extremes (خالق عنوان Warframe) تاسیس شده است، امروز اعلام کرده است که قراردادی بلند مدت با شرکت Middle Earth Enterprises  برای خلق اثری جدید براساس این مجموعه محبوب منعقد کرده است.

شرکت Middle Earth Enterprises بخشی از شرکت عظیم و بزرگ Saul Zaentz Company  می‌باشد که حقوق داستان فرنچایز های  Lord of the Rings و The Hobbit  را در اختیار دارد. حقوق بخش‌ هایی مانند نام شخصیت‌ها، عنوان داستان، مکان‌ها و وسایل استفاده شده در داستان و حتی جملات قصاری که در کتاب استفاده شده است به طور کامل در اختیار این شرکت است. به عبارتی اگر شما بخواهید یک بازی (یا هر محصول دیگری) را براساس این کتاب‌ها بسازید، باید مجوز رسمی این شرکت را دریافت کنید و بعد از دست به انجام آن کار بزنید.

خانم فردریکا دروتوس، مدیر ارشد بازاریابی و برند شرکت Middle Earth Enterprises  در مورد این همکاری گفته است:

ما از همکاری با استودیو Athlon Games برای خلق یک عنوان جدید و غنی از دنیای حماسی Middle Earth و روایت اتفاقات پیش از شروع وقایع اصلی داستان بسیار خرسند هستیم. استودیو Athlon Games به میلیون‌ ها هوادار دنیای Middle Earth فرصت می‌دهد تا این گشت و گذار در این دنیا را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.

براساس صحبت ‌های ایشان در این عنوان شاهد محیط‌ها، شخصیت‌ها و موجوداتی خواهیم بود که در هیچ بازی دیگری دیده نشده است و کاملا جدید خواهد بود. اگرچه خانم دروتوس مستقیما به این موضوع اشاره نکرده‌اند، به احتمال زیاد شاهد یک عنوان رایگان خواهیم بود.

ما باور داریم که استودیو Athlon Games می‌تواند با همکاری با توسعه ‌دهندگان غربی و استفاده از سرویس‌ های آنلاین، تجربه‌ای فوق العاده خلق کند. ما موفقیت ‌های این شرکت در عناوین دیگر مانند Warframe را دیده‌ایم و باور داریم که آن ‌ها می‌توانند این موفقیت را تکرار کنند و عنوانی جذاب و زیبا از فرنچایز ارباب حلقه ها در اختیار علاقه مندان قرار بدهند.

هنوز هیچ اطلاعاتی از این عنوان به صورت رسمی از سوی استودیو سازنده منتشر نشده است و هیچ خبر دیگری از آن هم‌اکنون در دسترس نیست.
نظر شما در مورد عنوان جدید استودیو Athlon Games چیست؟ به نظرتان مانند فیلم مجموعه ارباب حلقه ها موفق خواهد بود؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,