Acer-Aspire-Alpha-12-S-

کمپانی ایسر که سابقه ی خوبی در تولید لپ تاپ و تبلت دارد به تازگی بر روی یک محصول هیبریدی با از سری محصولات Aspire 12 S کار می کند که روز گذشته اطلاعاتی از این تبلت توسط وبسایت RedDot فاش شد، در تصویر منتشر شده از سوی این وبسایت می توان با جزات گفت که این محصول شباهت بسیار زیادی به سرفس مایکروسافت دارد تا محصولات سری Aspire 12 S ایسر.

این محصول که Aspire Alpha 12 S نام دارد همچون سرفس مایکروسافت دارای یک تایپ کاور باریک و زیبا است که در کنار آن نیز یک قلم تعبیه شده است، در تصویر این محصول اگر دقت کنید خبری از پورت USB 3 نیست اما فناوری USB-C در آن استفاده شده است. این تبلت بسیار باریک و زیبا به همراه یک فریم یکپارچه به طور حتم تجربه ی خوبی را از یک محصول قابل حمل به کاربر القا می کند، همچنین جنس بدنه ی این تبلت آلومینویم برس خورده است که به زیبای محصول کمک شایانی کرده است.

همچنین این محصول دارای یک پایه ی نگه دارنده ی U شکل است که کاربر می تواند آن را در زوایای مختلف بر اساس نیاز خود تنظیم کند، همچنین لولایی که در این محصول استفاده شده است بسیار خوب و مستحکم طراحی شده است و به هیچ عنوان لقی در آن دیده نمی شود، و از ویژگی های خوب این لولا می توان به امکان جمع کردن و یکپارچه کردن آن در درون قاب تبلت اشاره کرد.

از ویژگی های سخت افزاری این محصول در خبر حرفی به میان نیامده است، اما به سیستم خنک کننده ی تبلت Aspire Alpha 12 S اشاره شده است و گفته شده که این سیستم از مایع خنک کننده برای مدیریت حرارت ایجاد شده در دستگاه استفاده می کند.

منبع :

MSPOWERUSER

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,