Microsoft Teams اپلیکیشن قدرتمند ردموندی ها است که برای رقابت با Slack پا به میدان گذاشته است. این اپلیکیشن به صورت پیوسته ویژگی های جدید و کاربردی دریافت می کند که باعث شده تا با استقبال بالای کاربران در تمامی پلتفرم ها مواجه شود. امروز این اپلیکیشن به روز رسانی جدیدی را دریافت کرد، که ویژگی های مفید بیش تری بدان افزوده است.

مایکروسافت امروز اعلام داشت که چندین ویژگی کاربردی برای کلاس های درس را به اپلیکیشن رقیب Slack افزوده کرده است. به روز رسانی اخیر اپلیکیشن Microsoft Teams در ۱۸۱ کشور دنیا و برای ۲۵ زبان مطرح دنیا در دسترس است.

این ویژگی ها که پیش تر در کنفرانس مربوط به محصلین و خدمات آموزشی مایکروسافت در شهر نیویورک معرفی شدند، قابلیت مدیریت کلاس های درس را به سطح بالاتری می آورند.در ادامه نگاهی خواهیم داشت به مهم ترین ویژگی های جدید این اپلیکیشن:

  • قابلیت جدید همگام سازی اطلاعات مدرسه به صورت اتوماتیک می تواند افزایش لیست دانش آموزان را با توجه به اتصال به سیستم اطلاعاتی مدرسه به روز سازد.
  • دفترچه یادداشت های کلاس وان نوت برای هر شکل کلاسی بهینه شده اند، و به معلمان این اجازه را می دهند تا دروس را به شکل تعاملی تدارک داده و بسته آموزشی شخصی سازی شده را به صورت مستقیم از اپلیکیشن Teams ارایه دهند.
  • ادغام اپلیکیشن با کلاس درس باعث می گردد تا معلمان بتوانند سریعا به اپلیکیشن های آفیس ۳۶۵ که پیش از این استفاده کرده اند، دسترسی داشته باشند، و کلاس درس خود را به واسطه اپلیکیشن های آموزشی نظیر ورد، اکسل شخصی سازی کنند.
  • مدیریت توافقی دو طرفه که با این به روز رسانی به اپلیکیشن Teams افزوده شده، معلمان را قادر می سازد تا سریع و موثر در قسمت های ایجاد محتوا، توزیع، و دسته بندی آن و بازخوردهای دانش آموزان جابجا شوند.

در انتها باید اشاره کنیم که این ویژگی ها هم اکنون برای کاربران سرویس آفیس ۳۶۵ محصلین در دسترس است. معلمانی که مایل به برسی Microsoft Teams و آشنایی با ویژگی های آن هستند می توانند از این لینک سایت مایکروسافت استفاده کنند.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 8- 30 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : خیر
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
seyed
پاسخ دهید یکشنبه 4 تیر 1396

بنظرم بهتر بود تصویری از محیط برنامه روی ی گوشیه ویندوزی میذاشتید تا اینکه تصویر برنامه روی ایفون…😐😕😕

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,