_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اطلاعات جدیدی از Red Dead Online منتشر شد

امروز شرکت بزرگ راکستار (Rockstar) با انتشار اطلاعات و جزئیات تازه‌ای از عنوان Red Dead Online بار دیگر توانست توجه ما را به این بازی جلب کند. آن‌ها پیش از هر چیز اعلام کردند که حالت بتل رویال این بازی تحت عنوان Gun Rush امروز در دسترس کاربران این بازی قرار خواهد گرفت و همچنین قول داد که در آینده مراحل داستانی جدید‌تر، رویدادهای تصادفی و پویای جدید و همینطور بسیاری چیزهای دیگر زیادی را در آینده‌ای نزدیک برای این بازی به انتشار برساند. جزئیات بیشتر را درمورد این خبرهای جدید در ادامه مشاهده کنید.

همانطور که اشاره کردم، راکستار امروز اعلام کرد که Red Dead Online امروز حالت جدیدی دریافت خواهد کرد. حالت Gun Rush که پیش از این لو رفته بود و اطلاعات آن توسط منابع مختلف فاش شده بود، به نظر می‌رسد که بر پایه حالت بتل رویال بنا نهاده شده باشد که بازی‌بازان باید در آن به شکار سلاح و مهمات مختلف بپردازند و در یک نقشه کوچک شونده به مبارزه با رقیبان خود بپردازند. با این حال دلیل عرضه حالت Gun Rush مبهم است و معلوم نیست چرا راکستار حالتی که در بازی وجود داشته را دوباره می‌خواهد برای آن عرضه کند. حالت بتل رویالی که در حال حاضر در این بازی در دسترس قرار دارد، Make it Count نام دارد. البته این را هم باید ذکر کنم که حالت قبلی به نظر می‌رسید که بیشتر روی مخفی کاری تمرکز دارد بنابراین شاید حالت بتل رویال جدید معکوس آن بخواهد عمل کند.

با این حال اضافه شدن این حالت جدید تنها چیز اضافه شده‌ای نیست که به Red Dead Online افزوده شده است. راکستار قول محتویات جدیدتری را هم داده که شامل محتویات داستانی جدید، چالش‌های روزانه جدید، رویدادهای پویا و تصادفی بیشتر، تغییرات مذاکراتی، لباس‌ها و سلاح‌های جدید و همینطور چیزهای بیشتری نیز می‌شود که همه این‌ها کم کم و به مرور زمان به این بازی افزوده خواهند شد. البته شکی نیست که این سطح از پشتیبانی برای عنوان Red Dead Online کاملا پیش بینی شده است و چیزی است که همه ما از این بازی و سازندگانش انتظار داریم چرا که راکستار در طی پنج سال و نیم گذشته آنچنان پشتیبانی قوی و قدرتمندی از Grand Theft Auto Online داشت که به همه ما نشان داد به خوبی و به بهترین شکل ممکن از پس این کار بر خواهد آمد.

با عرضه این به‌روزرسانی جدید برای عنوان Red Dead Online از طرف راکستار، این بازی توانسته در نسخه‌ی بتای خود تا حد زیادی فرمول موفقیت آمیز بتل رویال خودش را پیاده سازی و اجرا کند. همانطور که پیش از این نیز اشاره کردم، راکستار با عرضه این به‌روزرسانی و اضافه کردن حالت جدیدی به این بازی، قول اضافه کردن بخش‌های جدیدتر و بیشتری را هم به این بازی داده که به نسخه بتای بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 بعدا در طی زمان اضافه خواهند شد.

این تغییرات و بخش‌های جدید شامل هر چیزی ممکن است باشد که از ماموریت‌های داستانی جدید گرفته تا رویدادهای تصادفی و پویای جدید در دنیای جهان آزاد بازی کاملا متفاوت هستند. در تازه‌ترین جزئیات منتشر شده از این تغییرات، راکستار قول داده که این ماموریت‌های داستانی شامل “حضور و ادامه تداوم حضور شخصیت‌های آشنای زیادی نظیر Horley و Jessica LeClerk نیز خواهد شد” در حالی که چند چهره و شخصیت جدید نیز در آینده به زمین بازی فرستاده خواهند شد. از نظر رویدادهای تصادفی و پویا نیز همانطور که هر کسی که Red Dead Redemption 2 را بازی کرده باشد، می‌تواند به شما بگوید، این رویدادها که کاملا تصادفی و به صورت رندوم در دنیای جهان آزاد بازی به وقوع می‌پیوندند، برخی از بهترین و لذت بخش‌ترین لحظات گیم پلی این بازی را به وجود می‌آورند که دنیای پویا و زنده این بازی را به بهترین شکل ممکن به ما نشان می‌دهند. بنابراین اضافه شدن تعداد بیشتری از آن‌ها به این بازی، همیشه می‌تواند یکی از بهترین و خوشحال کننده‌ترین خبرهای ممکن باشد.

به جز این‌ها و علاوه بر همه چیزهای جدیدی که در آینده به این بازی اضافه خواهند شد، راکستار تایید کرده است که نمایش‌های رقابتی جدید و همینطور مسابقات جدید نیز به عنوان Red Dead Online اضافه خواهند شد که به آن ها باید سلاح‌ها و آیتم‌های لباس جدید را نیز اضافه کرد که به آن‌ها باید چیزهایی که هنوز به طور کامل برای معرفی آماده نیستند را هم اضافه کرد تا بعدا معرفی شوند. بنابراین قطعا هنوز هم امکانات زیادی برای معرفی در آینده برای این بازی وجود دارد که اگر از زمان عرضه نسخه‌ی بتای Red Dead Online تا به حال آن را همراهی کرده باشید، قطعا با بسیاری از آن‌ها آشنایی دارید.

در حال حاضر عنوان Red Dead Redemption 2 روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای کسب آخرین جزئیات و اطلاعات این بازی و همینطور بخش آنلاین آن همچنان در روزهای آینده نیز وبسایت وینفون را همراهی کنید.

منبع : وینفون
572 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,