استودیو Bandai Namco تریلر جدیدومختصری به منظور معرفی شخصیتی جدید بازی Dragon Ball FighterZ منتشر کرده است.دراین تریلر بایکی از شخصیت جدید این بازی یعنی “گوهان جوان” آشنا خواهیم شد.

درحالی که “Gohan نوجوان” یکی از اولین شخصیت های این بازی بوده است اما بالغ شدن آن موجب به وجود آمدن تفاوت های قابل توجهی شده است. مجله ژاپنی V-Jump ماه گذشته خبر جوان شدن Gohan را آشکارکرد.براساس گفته های این مجله، قدرت این شخصیت به مقدار کی دخیره شده آن در طول مبارزه مربوط است و همچنین ضربه‌ی ویژه آن Ultimate Kamehameha نام دارد.شما می‌توانید این توانایی ها را در تریلر بالا مشاهده کنید.

مجله V-Jump علاوه بر “Gohan جوان” دوشخص بالغ دیگر را نیز معرفی کرده است.استودیو Bandai Namco نیز به تازگی ویدئو معرفی این دو شخصیت را نیز منتشرکرده است.هرکدام از آنها دارای مجموعه‌ ای از ویژگی های خاص خود هستند، یکی از آن شخصیت ها به نام Kid Buu است و در تریلر معرفی به برخی از ویژگی های خاص آن مانند داشتن اعضای کشسانی که میتواند حریف خود را از راه دور مورد حمله قراردهد و همچنین میتوانند آنهارا به آبنبات تبدیل کند.شخصیت دیگر Gotenks نام دارد که دارای ویژگی هایی همچون قابلیت پرتاپ توپ های والیبالی مخرب و قدرتمند و نیز حملات Super Ghost Kamikaze است.

تاکنون بیست ویک شخصیت برای بازی Dragon Ball FighterZ تایید شده‌اند و در بازی  حضور خواهند داشت، شخصیت های همیشگی و پایدار بازی همچون Goku, Vegeta, Piccolo, and Krillin و شخصیت های شروری مانند Captain Ginyu and Nappa. استودیو Bandai Namco تابحال تعداد دقیق مبارزان بازی را اعلام نکرده است اما ناشران بازی وعده اضافه کردن هشت شخصیت دیگر را درآپدیت ها و بروزرسانی این بازی داده‌اند.

بازی Dragon Ball FighterZ در تاریخ 26 ژانویه سال اینده برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی ارائه می‌شود. کسانی که نسخه کالکشن این بازی را به صورت فیزیکی با بهصورت دیجیتالی پیش خرید کرده‌اند، به زودی نسخه آزمایشی آن را تجرب می‌کنند.

منبع :

GAMESPOT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,