Surface-Book-featured-image

اخیراً به‌روزرسانی‌های زیادی برای دستگاه‌های سرفس منتشر می‌شود. در روزهای گذشته، سرفس پرو ۳، به‌روزرسانی Firmware جدیدی را دریافت کرد که مشکلات مربوط به بخش باتری را در رفع می‌کرد. حال امروز مایکروسافت به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای دستگاه‌های سرفس بوک و سرفس پرو ۴ خود منتشر کرده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

اگر دارای یکی از دستگاه‌های اشاره‌شده هستید، به قسمت Update & Security رفته و اقدام به چک کردن به‌روز رسانی‌های جدید کنید. به احتمال زیاد ۳ به‌روزرسانی را مشاهده می‌کنید که برای دریافت آماده هستند.

به روز رسانی های ارائه شده 

  • به‌روزرسانی درایور برای UEFI
  • Surface Integration
  • Surface Integration Service

به‌روزرسانی مربوط به بخش UEFI درواقع همان به‌روزرسانی Firmware است و ۲ به‌روزرسانی دیگر نیز تنها برای بهبود باگ‌ها منتشرشده است. همچنین این به‌روزرسانی، فارغ از اینکه اینسایدر هستید یا نه، در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

اگرچه با به‌روزرسانی بزرگی روبرو نیستم اما، با این به‌روزرسانی، عملکرد دستگاهِ شما بهبود پیدا خواهد کرد. همچنین اگر در قسمت Update & Security با هیچ به‌روزرسانی جدیدی مواجه نشدید، به احتمال زیاد در ساعات آینده شاهد آن ها خواهید بود.

منبع :

MSPOWERUSER

290 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mro
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام، ببخشید من مشکلی با باطری دارم توی بیلد رداستود ۲ هستم. فکر میکنم این مشکل از وقتیه که به این بیلد فست اخری آپدیت شده. چجوری باید به بیلد اصلی رد استون ۱ برگردم!!؟

archangel
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام برای سرفیس پرو ۴ من هنوز بعد ۲ یا ۳ هفته آپدیت سالیانه نیومده، واسه کس دیگه ای هم اینجوریه؟ (الان ورژنش ۱۵۱۱ هست)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,