مایکروسافت در حال حاضر بر روی ویندوز لایت کار می‌کند و اخیرا این شرکت جزئیات جدیدی در مورد سیستم عامل مدرن منتشر کرده که نشان می‌دهد هنوز هم در زمینه ارتقاء سیستم عامل کار می‌کنند.در حالی که ما ایده‌ای در مورد ویژگی‌های ویندوز لایت نداریم، یک نشت جدید از اینسایدر مایکروسافت، WalkingCat تایید می‌کند که مایکروسافت ممکن است اجازه اجرا برنامه‌های Win32 را در ویندوز لایت بدهد. این سیستم عامل عمدتا برای آموزگاران و کسب و کارهایی است که نمی‌خواهند مردم برنامه‌های خود را از منابع ناشناخته نصب کنند و از این رو فرض کرده‌ایم که مایکروسافت اجازه اجرا برنامه‌های Win32 را نمی‌دهد.

ما نمی‌توانیم در مورد ویژگی‌ها این سیستم عامل مطمئن شویم، حداقل تا زمانی که مایکروسافت آن را منتشر کند. اما به نظر می‌رسد که این شرکت ممکن است برنامه‌های Win32 را مجاز اعلام کند. این باید خبر خوبی برای مربیانی باشد که می‌خواهند مجبور نباشند برنامه‌های خود را به فروشگاه مایکروسافت بفرستند. چراکه تنها راهی خواهد بود که این نرم‌افزار‌ها در ویندوز لایت کار کنند. در این لحظه ما هیچ تاریخ مشخصی در مورد معرفی ویندوز لایت نداریم، اما برخی شایعات نشان می‌دهند که ما به زودی به آن نگاهی خواهیم انداخت.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید یکشنبه 12 خرداد 1398

علاوه بر این ما شاهد این خواهید بود که مایکروسافت عنوان windows apps را به پلتفرم 32win و 32win-uwp اطلاق کند.
این یعنی اینکه استاندارد ها تغییر کرده و خبر های خوبی برای نرم افزار های کهنه در راه است.

منو
پاسخ دهید یکشنبه 12 خرداد 1398

علت کند شدن امدن ویژگی های جدید به ویندوز 10 اینست که لایت او اس قرار است جای ویندوز 10 را در هالولنز هاب سرفیس و دستگاه های تاشو بگیرد و این بدین معناست که ویندوز 10 پایانی بر معمای ویندوز خواهد بود اما به روز رسانی ها قطع نخواهد شد.
امکان این وجود دارد که لایت جایگزین ویندوز در arm شود.
بنابراین شاید شاهد لایت در لومیای خود باشید مایکروسافت لایت را در اختیار بعضی قرار داده است و این پیش نمایش در حال توسعه است و به زودی وارد اینسایدر می گردد.
بزودی چشممان به جمال لایت روشن خواهد شد.

    سید علی جعفری
    پاسخ دهید یکشنبه 12 خرداد 1398

    انشاالله دوس عزیز 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,