microsoft-updates-windows-10-mobile

کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ به پایان رسید و در این کنفرانس مایکروسافت برنامه هایش برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل را به خصوص برای توسعه دهندگان و افرادی که می خواهند برنامه ها و بازی های جدیدی را برای اکوسیستم ویندوز ۱۰ بسازند به نمایش گذاشت. در این مراسم خبر بدی برای طرفداران گوشی های ویندوزی به گوش رسید که مایکروسافت برنامه ای برای ویندوز ۱۰ موبایل در سال جاری نخواهد داشت. اما مایکروسافت اعلام کرد که سال بعد برای طرفداران ویندوز ۱۰ موبایل بسیار عالی خواهد بود.

همان طور که قبلا گفتیم ویندوز برای گوشی ها نمرده است و مایکروسافت این سیستم عامل را کنار نگذاشته است. نکته بسیار آشکار این است که هر ویژگی که به ویندوز ۱۰ دسکتاپ اضافه شود برای ویندوز ۱۰ موبایل نیز عرضه خواهد شد، چرا که این دو از یک هسته مرکزی برخوردار هسیتند و با هم پیشرفت خواهند کرد که تا حال نیز چنین بوده است.

ما در زیر به توضیح ویژگی هایی می پردازیم که در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ به آن ها اشاره شد و در به روز رسانی سالانه ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهند شد. این به روز رسانی در تابستان امسال با برای کلیه دستگاه هایی که از ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کنند عرضه خواهد شد و در بخش کانتنیوم گوشی ها نیز شاهد به روز رسانی های بزرگ و پیشرفت های چشمگیری خواهیم بود .

پاسخگویی به تماس های دریافتی بدون لمس گوشی:

در ویدیویی که در این مراسم به نمایش گذاشته شد، شاهد بودیم که ویندوز ۱۰ به شما این اجازه را می دهد که از طریق ویندوز ۱۰ دسکتاپ و بدون لمس گوشی ویندوزی خود پاسخگوی تماس های دریافتی باشید. همچنین می توانید رد تماس کرده و یا از طریق کامپیوتر آن را به مکالمه ویدیویی سوییچ نمایید که این یک ویژگی بسیار جذاب خواهد بود.

call

در استور ویندوز ۱۰ علاوه بر اسکرین شات  شاهد تریلر ویدیویی نیز خواهیم بود:

مایکروسافت سرانجام اعلام کرد که علاوه بر اسکرین شات های بازی ها و برنامه ها، تریلر ویدویی را به استور ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل خواهد آورد. این ویژگی به سازندگان بازی ها و برنامه ها اجازه می دهد که تریلر ویدیویی از بازی ها و برنامه های خود به همراه اسکرین شات ارائه نمایند که در معرفی محصولات آن ها بسیار کارآمد خواهد بود.

video trailers

Universal Dismiss ،Notification mirroring و بهبود هایی در بخش رابط کاربری اکشن سنتر:

بهبود های جدیدی در بخش اکشن سنتر  ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل ایجاد خواهند شد که برای بسیاری از کابران ویندوز مفید خواهند بود. در ویژگی Universal Dismiss برای مثال اگر شما اعلانیه ای از نرم افزار Outlook Mail در دسکتاپ را نادیده گرفته و حذف نمایید و سپس اکشن سنتر ویندوز ۱۰ موبایل را مشاهده نمایید، شاهد اعلانیه حذف شده در ویندوز ۱۰ دسکتاپ خواهید بود.

ویژگی Notification Mirroring نیز به کاربران اجازه می‌دهد تا اعلانیه‌ها را میان گوشی و رایانه همگام کنند، یعنی اگر شما اعلانیه‌ای از اپلیکیشن توییتر را در ویندوز ۱۰ موبایل نادیده گرفتید و آن را از اکشن‌سنتر حذف کردید، این اعلانیه به صورت خودکار در رایانه نیز نادیده گرفته خواهد شد.

همچنین اعلانیه های گوشی ها نیز در کامپیوتر هایی که از یک حساب کاربری مشابه برخوردار هستند نیز منعکس خواهد شد. Notification Mirroring به زودی برای گوشی های اندرویدی که دارای کرتانا می باشند نیز عرضه خواهد شد.

Universal Dismiss

اعلانیه‌های ویجت مانند در اکشن‌سنتر ویندوز ۱۰:

این نیز یکی دیگر از بهبود های بسیار خوب در بخش اکشن سنتر ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل خواهد بود، به روز رسانی آینده در بخش اکشن سنتر شامل جزئیات بیشتری خواهد بود. به عنوان مثال اپلیکیشن آب و هوای مایکروسافت یا همان Weather اکنون می‌تواند وضعیت آب و هوا را در اکشن‌سنتر به صورت ویجت نمایش دهد و اگر بخواهید اطلاعات بیشتری را مشاهده کنید می‌توانید آن را گسترش دهید. برای اطلاعات تکمیلی به این پست مراجعه نمایید.

Ce-0H1UUUAAgrmm.jpgorig_2048×۱۵۳۶_-_Google_Chro-1610

کاشی‌های زنده Chaseable در ویندوز ۱۰:

یکی از ویژگی های بسیار جذابی که در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ رونمایی شد، کاشی های زنده Chaseable در ویندوز ۱۰  و ویندوز ۱۰ موبایل بود. این بهبود در صفحه استارت ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل بسیار کاربردی خواهد بود. کاشی‌های زنده Chaseable اعلانیه‌هایی قابل تعقیب دارند و می‌توانید دقیقاً به بخشی که اعلانیه را دریافت کرده بروید. برای اطلاعات تکمیلی به این پست مراجعه نمایید.

3D_Touch_lede_sim

 

نظر شما درباره آینده ویندوز ۱۰ و به روز رسانی سالانه ویندوز ۱۰ که در تابستان عرضه خواهد شد چیست؟

منبع :

WINDOWSLATEST

118 پست
احسان جنیدی
لیسانس مدیریت بازرگانی instagram: Ehsanjj88
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
یکی
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

با احترام به دوستان، به نظرم تقریبا هیچی

  محمدرضا
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  اون قابلیتی که قرار بود دهن همه رو وا بذاره چی بود / چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   mehdibalouchi
   پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

   اون چیزی که دهن همرو باز گذاشته ارائه اوبونتو توی ویندوزه
   این قابلیت معرکس
   اگه دولوپر باشید متوجه حرفم میشید
   من به شخصه گوشی ویندوزموبایلمو نگه میدارم
   چون از اول بخاطر رابط کاربری دوست داشتنیش، سرعتش و همگام بودن فوق العادش با کامپیوترم خریدمش. این قابلیت ها هرروز دارن قوی تر میشن
   بی صبرانه منتظرم آپدیت تابستون ویندوز بیاد تا اوج هماهنگی موبایل و کامپیوترمو تجربه کنم
   برنامه مایکی مشخصه. میخواد استورشو پر کنه توی این یک سال. اگه گوشیتونو برخلاف کاربرای اندروید و آی او اس برای کار گرفتین نه بازی و سرگرمی باید از این خبرای اخیر خوشحال باشید. مطمئن باشید نرم افزار های شرکت ها از این به بعد یونیورسال ازائه خواهند شد. مایکی داره زمان میخره

ehsankhan
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

اینا هیچ فایده نداره وقتی هنور خیلی راه داره بهینه بشه قول میدم تا یکسال دیگه هم کامل بهینه و روون نمیشه و نمیتونه عین ۸.۱ روون بشه تو ۲۰۱۶

تا اونوقتی اندرویید و آی او اس مثل برق و باد پیشرفت میکنن

  حسین
  پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

  درسته. اپل و گوگل برای موفقیت سیستم عامل هاشون تمام تلاششون رو می کنن. چون مثه مایکی بلند پرواز نیستن که بگن بازار موبایل جذاب نیست و خودشونو تو موبایل یه شکست خورده ببینن. حیف گوشی های نوکیا برای این سیستم عامل

esi
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

اقا یکی نیس این گوشی مارو بخره ؟؟ این مایکرو همرو سرکار گذاشته خاک تو سر من ک رفیقم بهم گف بیا اندروید وردار گفتم ن ویندوز خوبه ینی خاااااااک 😒

ali
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

ماکروسافت برو بمیر ماکروسافت برو بمیر

آقاي محمد رضا
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

این همون سورپرایز بزرگ بود.
برنامه ای واسه ویندوز موبایل نداریم

Yasuo
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

داداش اسمت علیه مثلا این جلف بازیا چیه ..دختری مگه؟

Mostafa2R
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

دوستانی که شعار علبه مایکی میدن برن گوشی خودشان را غوض کنند
مجبورین هم خودت تان زجر مبدین هم با کامنت های الکی جو را خراب می کنین.
بخش موبایل برای مایکی هیچ هم حساب نمیشه از لحاظ سودآوری.

rezabeigei
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

مگه ابدیت گوشی عیب های قبلی رو نمیگیره پس چرا بعد هر ابدیت کلی مشکل جدید راه میفته از روزی ویندوز گفت میخوام ویندوز ۱۰ رو بیارم اندروید از اندروید۴ خودشوبه شیش بدون مشکل رسوند ما هنوز داری عیبهای ویندوز ۱۰ رو میگیم تا اصلاح بشن عیبهاش

  omidltf93
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  دوست عزیز مگه اندروید نسخه دسکتاپ داره که بخواد هسته مشترک بین سه تا دستگاه مختلف توی سیستم عامل به وجود بیاره؟ خب مسلمه که سیستم عامل دچار مشکل میشه و جای کار زیاد میخواد و توی کد نویسی هر سری به یه مشکلی میخورن اگه اندروید بود که تو مدت یکسال از ۴ نمیتونست به ۴.۱ هم برسه!!!!

   rezabeigei
   پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

   عزیزم منم میدونم کد نویسی ویندوز سخته دوس دارم به ماهم بها بده ماکروسافت نه فقط به پرچم داراش من از گوشیم راضیم با وجود کل عیبهاش که بالا نوشتم احساس خستگی تو کوشی ندارم خیلی از کارای حرفه ایو دارم باهاش انجام میدم کلیم از استور فارسی برنامه های فارسی مختلف ریختم تبلیغاتی که تو صفحه گردی توی بغیه گوشی ها میاد تو ویندوز حلو تبلیغات ازار دهنده گرفته شده از کل برنامهام دارم حد اکثر استفاده میبرم برنامه ایم نیست که بخام بدون استفاده داشته باشم فقط برای کسایی که میخان گوشی برای چت بخرن توصیه میکنم دورش نیان چون این گوشی برای کاراییهای مهم تر هستن که باید بلد باشی ولی چرا ویندوز فلش نمیتونه وقتی بهگوشی دویست تومنی ساده داره فلش ساپورت میکنه

Yasuo
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

من ۲ سال آندروید داشتم .۱ سالم آیفون خداوکیلی اینتر فیس ویندوز یه چیز دیگس شعور میخواد فهمیدنش…خیلیا نمیفهمن ویندوزو ..اگه واقعا درکی ندارین از ویندوز برین همون آندرویتونو بخرین اینقدر هم آیه یاس نخونین و انرژی – به مردم ندین.

  majid_640xl
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  منم مثل شما هستم و تا الان تجربه آی او اس با ۵s و اندروید با چنتا گوشی آخریش G3 دارم. بجون خودم الان گوشی اندرویدی دستم میگیرم چندشم میشه. نمیتونم برگردم سمت اندروید بااینکه میدونم خیلی جلوتر از ویندوزه. در جواب این آدمایی ک نمیدونم از کجا اومدن انقد تو این سایت ضد ویندوز میگن والا بلا بخدا هم اپل دیدیم هم اندروید و اطمینان دارم ک این دوتا سیستم امکانات بیشتری نسبت ب ویندوز دارن ولی من یکی همین ویندوز رو دوستدارم شما برو اندروید راه باز جاده دراز. ورژن بعدی اندروید شکلات پشمکی هستش این سورپرایز من برا شما برید حالشو ببرید!!!

Bijan
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

باور کنید سخته هماهنگ کردن و ساختن یک بیس و پایه نرم افزاری در لوای یک سیستم عامل در حالیکه دو سیستم عامل موبایلی دیگر مثله سیستم اپل و اندروید رو باید ساپورت کنه با برنامه هایی مثه آفیس،،خیلی از امکانات اندروید رو مثه OTG ،نصب بدون دردسر بازی و برنامه های پولی،دانلود منیجر،فایل منیجر،بلوتوث،وای فای دیرکت،لانچر،لاک منو های متفاوت،زبان پارسی ،اتصال راحت و بدون دردسر به کامپیوتر و چندین و چند مورد دیگه رو سیستم عامل اپل یعنی IOS و به طبع آیفون ها و آیپدها ندارند از لحاظ سخت افزاری و تنوع صفحات با قیمت های مختلف اندروید نسبت به اپل به جای خود بماند ولی استفاده کنندگان آیفون به ندرت اینهمه انتقاد کوبنده و فحش نثار اپل میکنن،به نظر من وینفون کمبود و کاستی هاش واقعاً اونقدر ها هم زیاد نیست ،تقریباً برنامه های کاربردی اجتماعی ،عکاسی،و بازهای های خوبی هم داره،حالا یه کم توسعه دهندها برای ساخت برنامه ها با محیط زیبا کم لطفی کردند ولی تجربه کار با اکثر برنامه ها راضی کنندس،خب دوستانی که امکانات اندروید رو دوست دارند چرا اصرار به استفاده از ویندوز و یا آیفون هستند،،مایکروسافت یه کم دیر جنبید نتونست به موقع اعتماد جامعه توسعه دهنده رو بدست بیاره ،باور کنید پیشرفتش خوب بوده ،مطمئن باشید اگه اپل هم اولین سیستم عامل موبایلی با این سطح نبود با اینهمه محدودیت وضعیتی بس اسفناک داشت،بواسطه پول خوبی مه به جامعه توسعه دهنده میده و حمایتی که میشه دغدغه پیشرفت نداره،چه میشه کرد که انتظارات از مایکروسافت زیاده و کاربرهای ویندوز هم واقعاً ویندوز رو دوست دارن ،درسته کاربرهای ویندوز کم هستند ولی واقعاً مایکروسافت تونسته علاقه خوبی بوجود بیاره دقیقاً مثله کاربرهای آیفون فقط امیدوارم بتونه با سیاست خوب حفظشون کنه ،وگرنه سخته بخواد از صفر شروع کنه

arashscg
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

سلام به همه دوستان من خودم یکی از طرفدار های وینفون هستم ولی در جواب باید بگم
مایکی داره مگه بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد

امیرمحمد
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

وااااای!چه ویژگی هایی!!!خارق العادست!به جانه خودم که میخوام دنیام نباشه شوکه شدم 😐

kinder
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

منم با اقا مصطفی موافقم جو الکی ندین.من اندروید و ایفون داشتم ولی ویندوز خیلی روونترو باحالتره و واقعا جذابتره اینهمه وقت دارم و به دلم موند که گیر کنه ولی نکرد

Hossein
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

با سلام
به نظرم ویندوز ۱۰ موبایل خیلی موفق آمیز خواهد بود، چون هم برنامه های یونیورسال دارد و هم از محیط یکپارچه برخوردار هست.
آیا سیستم عامل اندروید و آی او اس چنین ویژگی هایی دارند؟ به احتمال خیلی زیاد خیر.

ارسلان
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

اره منم گوشیمو عوض میکنم m8 میخرم منم تعصب داشتم ولی با این کارو ماکروسافت میرم سمت اندروید
دیگه ویندوزی بودن خوب نیست
اگه فک میکنید ویندوز ۱۰ بهتره ی مقایسه سرعت با همین m8 بندازید ۹۵۰ رو
پرچمدارای اندروید و ایفون پیشکش

  Yasuo
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  شما گوشی آندرویدی نخر,برو پولتو بده یکم غذا بخر عکس آواتارت میگه غذا کم میخوری رنگ از رخسارت پریده ,غذا واست خوبه باعث میشه از فکرت استفاده کنی

  حمیدرضا عبدی
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  ارسلان جان اون ویدیوی مقایسه ی m8 با ۹۵۰ زمانی انجام شد که ۹۵۰ نسخه ی پیش نمایش رو داشت
  ما هر روز چک میکنیم پس از نسخه ی رسمی هنوز مقایسه درست و حسابی بین این گوشی با گوشی های دیگه انجام نشده

mamadi1000
پاسخ دهید شنبه 13 فروردین 1395

سلام به همه عزیزان و مدیران محترم سایت ،،،یک باگ بسیار جدی در آپدیت رد استون وجود داره که پدر آدمو درمیاره ،،،، من و دوستم متوجه این مشکل بزرگ شدیم ،،، در گوشیهای دو سیمکارته وقتی میخوایم دیتای اینترنت گوشیمون رو روشن کنیم گوشی هنگ میکنه و رست میشه ،،،، و تا زمانی سیم کارت دوم رو خارج نکنیم درست نمیشه تو رو خدا به مایکروسافت فیدبک بدید

Hossein GH
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

به جایه این کار ها برین این اکشن سنتر رو یکم بهینه کنید که تویه منویه اصلی و برنامه هایه مختلف اینقدر لگ نندازه
والا

ایمان
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

کابرا که اعتراض میکنن حق دارن، همه فقط به این حرف بسنده میکنن در اینده فلان میشه !
کاربرا پول گوشی رو الان پرداخت کردن ، نه در اینده !
الان انتظار دارن گوشیشون در حد اندروید و ای او اس باشه امکاناتش نه در اینده برسه به امکانات حال حاضر سیستم عامل های دیگه!
در اینده سیر نکنید! الان در حال حاضر خیلی جای کار داره خیلی!
تازه ظاهر برنامه ها داره زیبا میشه ! تازه داره برنامه های باکیفیت میاد!
خوب وقتی کسی که نیازش برطرف نمیشه حق داره اعتراض کنه!
توی کشور ما که خط فقر در حدی بالاست که شخص نمیتونه هر سال گوشیشو عوض کنه، اینقدر دوستان پیشنهاد طنه امیز برو یه گوشی اندرویدی بخر ندن! تعصب چیز بدیه ، هر سیستم عاملی پیشرفت یا پسرفت کنه برا من و تو هیچ سود و ضرری نداره! سر این ها توهین نکنید اینقدر!

  ramin
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  دمت گرم داداش.حرفتی منو زدی.قبلا منم اینا رو کفتم اما فقط مونده بود فحشم بدن.یکی میگفت شما حق اعتراض نداری.یکی مسکفت خودت برو سیستم عامل بزن.یکی میگفت تو باید هر جی اینا زدن استفاده نکنی و …
  خلاصه مطلب دمت گرم.مونده کدوم بیکاری اینقد دیسلایک کرده فقط

NOKIA
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

دوستان یکی نیست بگه تکلیف کاشی های انفجاری و تعاملی چی میشه؟
قابلیت Chaseable هر چند بدیعه ولی به نظرم زیاد گیرایی نداره و حس خاصی نمیده ولی در کل چیز خوبیه…اگه کاشی های انفجاری ام اضافه شه که واقعا سنگ تموم میزاره
دوستان جایی نیست بریم واسه کاشی های انفجاری و تعاملی رای بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

esi
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

دوستان یه خبر خوشدارم براتون ،ویچت از فیلترینگ دراومده و سرعتش چن برابر تلگرامه همه حمله کنید ویچت😍

hamidayr
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

سلام
اقا ناموسا بگید چیکار کنم؟
گوشیم ۹۳۰ عه رام هنگ کنگ میزنم که به ویندوز ۱۰ آپدیت کنه میگه آپدیت جدیدی موجود نیست!!!
چ کنم؟

hamidayr
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

الان ۸.۱ اپدیت دنیمو دارم…

  NOKIA
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  شما برنامه upgrade advisor رو نصب کن برو داخل برنامه بزار چند لحظه چک کنه بعدش یه گزینه میاد تیک رو بزن…نهایتا بیا از تنظیمات چک فور آپدیت رو بزن خلاص…وین ۱۰ موبایل مبارکه
  توی این سایت هم سرچ کنی لینکش هست

Iman
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

میدونید؟! مشکل از اونجاست که خیلی از ماها درک درستی از کد نویسی نداریم. تفاوت کار خوب و کار خیلی خوب و بزرگ رو نمیدونیم.
البته قبول کنید وینفون یا سایتهای منبع اخبار (با تمام احترام) یه جوری شایعات یا گمانه هارا عنوان میکنن که توقع بیش از حد ایجاد میشه.
والا منکه صرفا برای تجربه ویندوز یه ۵۲۰ خریدم. خودمو تو دردسر انداختم ولی پشیمونم نیستم.

A.313
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

چی میگید ؟ من که ۷ ماه جولو خودمو گرفتم اینسایدر نشدم تا ویندوز فون رو با نسخه ی رسمیش تجربه کنم و متوجه تمام تغیرات بشم ،العان تغریبا رازیم .آقا هفت ماه با اون ویندوز ۸.۱ فلج مغذی سر کرد . آخه ۸.۱ چی داشت ، هیچی نداشت ناموسا. اه اه . ولی العان بگو ببینم ویندوز ۱۰ چی نداره ؟ اکشن سنتر شیشه ای؟ خوب گمشو برو اندروید بخر مغز مارو نخور. این جور ادما ۱۱۰۰ از سرشون زیاده خدا شاهده . ۲۰٪ درصد قابلیت های هیچ سیستم عاملی رو بخدا نتونی به کار بگیری .
خدیا چطور این همه حماقت تو مغز کوچیک بعضیا جا میشه
اره من خدای سیستم عاملم ، اینم جواب پست بعدیت چون میدونم حرف منطقی نداری بزنی.

farhad delavar
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

انسان عقل و قدرت اختیار داره،،،
هیچکی نمیتونه کِسی رو مجبور به انجام کاری بکنه،،
شماهم که الان ویندوز فون دارید کسی مجبورتون کرد که بیایید سمتش،،مسلماً:نه
پس اینقدر گلایه و شکایت نکنید،جذابیتی که وینفون داره هیچ سیستم عاملی نداره،،۹۰٪کسایی که فقط یه موبایل میخوان میرن سمت اندروید،،که اونم باز از اندروید چیزی نمیدونند،،اپل هم که قدرتمند ترین سیستم عامله که به جز نرم افزار ها همش محدودیته،،
خلاصه بگم ویندوزفون خوبه،چون من دوسش دارم و خودم خواستم که اومدم سمتش هیچکس و هیچی نمیتونه منصرفم کنه از ویندوز فون،،
یه سوال:من ۹۲۰دارم بیلد۱۶۴ تا کی از این نسخه پشتیبانی میشه از این نسخه پیش نمایش

  ramin
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  ببین داداش گلم حرفات قبول و ممنون ک مثل خیلیا ب کسی توهین نکردی اما من و خیلی از کاربرا وقتی گوشی خریدیم لا کلی وعده و وعید اونم از شرکتی ب عظمت مایکروسافت ،مطمعنا واسه خرید ی گوشی ویندوزی وسوسه میشیم.حالا من کاری ب کمبود اَپ و محدودیت ندارم.خداییش چرا خیلی از اَپ های خود گوشی مشکل دارن؟بین ۱تا۳۰ی عدد بگو تا من مشکل از اپ های خود گوشی بهت بگم.عددش با تو مشکلش با من…منم ی روز متعصب بودم رو وینفون و شیک و خاص بودنش اما دیگه پشیمونم مث خیلیا.خیلیا.الان خیلیا داغون متوجه نمیشن بعد ۴ماهه دیگه متوجه حرفام میشن…راستی من منکر پیشرفت مایکی تو این۹نهی ک من کوشی دارم نمیشم.اما پیشرفت بسیار کم بود.بسیاررر

  omidltf93
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  بیلد ۱۶۴ رو نمیدونم چقد تاریخ داشته باشه ولی به نظرم اخرین اپدیت رداستون که اومده رو بگیر که قابلیت ۳g only خیلی کاربردیه ولی بعضی وقتا توی تمام صفحه پخش ویدیو مشکل داره و پرش داره ولی با صاف کردن و خوابوندن گوشی رفع میشه فعلا دیگه مشکلی نداشته و راضی کنندس ☺

Sadegh
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

دمت گرم آقای ایمان
حرف دل خیلی از کاربرا رو زدی
کاربرایی که رو حساب حرف مایکروسافت رفتن گوشی ویندوزی خریدن ولی آخر سر مایکروسافت زد زیر حرفش و خیلی از گوشیا رو آپدیت نکرد

فرزاد
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

دوستان من تصمیم داشتم لومیا ۶۵۰ رو بگیرم ولی نظراتی که راجبش خوندم و ریویوهای که دیدم، کمی ازش دلسرد شدم. خواستم نظرتون رو راحب گوشی mi 5 شیامی بپرسم. همینطور که میدونید کاستوم رام وین ۱۰ برای نسخه ۴ این گوشی موجود هست و فکر میکنم برای ورژن ۵ هم حتما ارائه میشه. میتونیم تا سال بعد از اندرویدش استفاده بکنیم. ها نظرتون چیه؟

ایمان
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

در جواب دوستمون باید بگم چون شما ویندوز دوست داری دلیل نمیشه خوب باشه !
نمیگم بده ولی خوب هم نیست لااقل در حال حاضر وقتی که خود کارمند های مایکروسافت میگن سیستم عامل ما پیشرفت نداشته در مقابل اندروید و ای او اس!
در ضمن شما درک درستی نداری و یا خیلی کاربرا ، ولی به این توجه داشته باش پیدا میشن اشخاصیی که توی همین سایت هستن و کدنویسی و اصول مهندسی نرم افزار رو بلدن ولی چیزی که دارن میبینن، چیزی نیست که وعده داده شده!
مشکل از درک نیست! مشکل از فرهنگ !
وقتی یک جنسی وارد بازار میشه ، قبل از استفاده باید فرهنگ استفادش اموزش داده بشه!
وقتی من کاربر بر اساس نیاز خودم نمیرم گوشی بخرم فقط براساس تبلیغات و وعده ها و خوندن نظرات بقیه افراد شروع میکنم به خرید یه جنس و کالا ، معلومه که وقتی توقعات به وجود امده من برآورده نشه، یقینا اعتراض میکنم!
تعصب داشتن به معنای واقعی یعنی کنار گذاشتن منطق!
حداقل انصاف رو داشته باشید، وقتی کسی میخواد بیاد سمت یه اکو سیستمی ، نظرات من و شما باعث میشه نظرش جلب یا سلب بشه! با نظرات کورکورانه انتخاب درست رو از عزیزان تازه وارد میگیریم، باعث میشیم که بلایی که سر عده کثیری اومده ، سر اون دوستان هم بیاد، این درست نیست!
درضمن این مثبت و منفی ها برای یه عده حکم سرگرمی رو داره! برای من به شخصه در حدی نیست که بخوام توجه خودم رو بهش جلب کنم ، کسی با گرفتن مثبت یا منفی هیچ جایزه یا جریمه ای نگرفته!

behnam
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

مایکروسافته کول باش

rezabeigei
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

اقا ما قبول داریم گوشیمون میان رده انتظار زیاد نباید داشت ازش ولی دوست داریم وقتی اینهمه مگو وقت میزاریم برای ابدیت گوشی این مشکلا اضاف نشه وقتی بیلد قبلی دوتا عیب تو چشم داره جدیدش نشه باعصب ناامیدی از گوشیو بگه ماکروسافت مارو خر دونسته روش نشه گوشیشو جلویه یه کسی که از گوشی هیچی نمیدونه در بیاره بترسه مسخرش کنن با این عیبهای زیادت تو چشم بعد مجبوربشیم قیمت گوشیم کسی پرسید کمتر بگیم حداقل نگن خاک تو سرت خدا رو شکر همه از اسم ویندوز ترس دارن دست کسی میدیمش میگه بچه این سخت نیس کاراییش گوشیو میده توشم نمیفته که باعث شده من رمز نزارم براش

rezabeigei
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

من عضو اینسایدرم خود اینسایدر گفته عیبهای اینسایدرو بگین تاکمک بشه برای یه گوشی بی نقص اخرین ابدیتم۹/۱/۱۳۹۵ بیاد فست گوشیم چهار ماه دارم چهار بار ویندوز ده رو ابدیت جدید اینسایدر کردم مدل گوشیم ۸۳۰ مشکلاتم موقع نگاه کردن فیلم در حالت تمام صفحه رو صفحه دستم بخوره صفحه میشه رقص نور با تعویض کشور این عیب خوب شد ولی وضعیت ابو هوا گوشیم ازکار افتاده شده سفید دوباره کشورو عوض کردم این عیبم خوب شد عیب قبلی با عیب دانلود از استور امد که درهنگام دانلود از استور با امین بیرون از استور یا خاموش شدن صفحه دانلود متوقف وبعد از زدن امتحان دوباره برای ادامه دانلود بر میگرده از اول دانلود پیش بینی املای صفحه کلید خیلی ازیت میکنه کلمه درست مینویسم خودش خرابش میکنه اونم خیلی خراب در مورد اپارات چندتا فیلم میزنم دانلود وقتی میام بیرون از اپارات همیشه تمام فیلمهامو ذخیره نمیکنه باید حتما تا اخرین دانلود تو اپارات بمونم تا بقیه رو از دست ندم از داخل دفتر تلفن تاکسی دوشماره دارم میرم رو اطلاعات مخاطبم میزنم ارسال پیام نمیدونم به کدوم شمارش داره پیام ارسال میکنه پرش از برنامه وقتیکه کلی زحمت کشیدی یک عالمه تو برنامه جلو رفتی و برگشت به خونه اول تواناییی تغیر صدای زیر و بم صدا رو ندارم فقط یک صدای تیزو گوشت ازار دهنده بلد حتی روحالت کم صدا عکسهای گوشیو شخصیامو تویک پوشه ریختم که منوی عکسها نمیتونه نشون بده فقط باید از تو فایل منفجر بیارم اونم باید یک ساعت هی بگردی دنبالش یبارم میبینی میپر از برنامه بیرون اینستاگرام وقتشه از بتا در بیاد بابا دلمون واسه تگ کردنو داریکرت تنگ شده یا جواب کامنتهامونو دادن

  HOIIIIN
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  رضا بیگی :
  مشکلی با کیبورد داری : داخل تنظمیات – بخش کیبورد – روی زبان فارسی یا انگلیسی بزن. یجا نوشته correct misspelled words تیکشو بردار

  راجع به آپارات : فعلا راهی نیس جز اینکه از داخل مرورگر کلیپ ببینی و موقع دانلود لینکشو به kit loader بدی تا پشت صفحه هم دانلود بشه

  دفترچه تلفن: موقع تایپ پیامک دکمه پایین صفحه شکل سه نقطه (…) بزن. گزینه switch number بزن شماره عوض بشه

  عکس و گالری : اگه منظورت اینه که کاشی نشون نده عکسارو داخل تنظیمات گالری باید روی sample photo یا single photo بذاری . وگرنه اینکه کلا توی گالری نشون نده یا باید یه نرم افزار جدا نصب کنی یا عکسارو به یه پوشه دیگه نشون بدی. توی بقیه سیستم عامل ها هم نرم افزار جانبی نصب میکنن و درد ویندوزی ها نیست فقط

  اینستاگرام : تقریبا نسخه کاملش در دسترس هست + دایرکت و ….
  https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/instagram-beta/9nblggh5l9xt?tduid=(7b6dae548f5272f153080691ebbc07f3)(263915)(2775081)()()

   rezabeigei
   پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

   ممنون از راهنمایی املای گوشی خوب شد ولی هنوز تو نوشتن کلمه هایی که حرف دومشون ش هس مشکل داره مثل میخرم بنویسم چشم مینویسه چ شش د که باید پاک کنم از اول بنویسم تو تایپ سریع خلی سرعت گیر اینکارش

reza
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

اونایی که میان الکی جو میدن و ویندوز فون و مایکروسافت رو میکوبن ، لیاقت گوشی وینفونی رو ندارن . برای داشتن گوشی وینفون باید عاشق باشی و بس.من خودم لومیا ۸۳۰ دارم با آپدیت رسمی ویندوز ۱۰ بدون کوچکترین هنگ و باگی ، کاملا روان.همه اون چیزایی رو که لازم دارم، توش هست. خداییش هر موقع به صفحه استارت گوشیم نگاه میکنم کیف میکنم.

  یلدا
  پاسخ دهید دوشنبه 15 فروردین 1395

  آقا رضا؟
  من هم کاشی های ویندوز موبایل رو خیلی دوس دارم
  خیلی با مزه ان…

pezhman
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

سلام دوستان لطفا لینک تاچ رو بذارید اگه وجود داره الان همون قیافه ۸/۱ هست آپدیتم نمیشه چیکار کنم

mhassani
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

با سلام
آقایون دست اندر کار سایت وین فون شما که ادعاتون اینه سایت تخصصی وین فون هستین یه پست بزنید من ببینم از ۸.۱ تا کی پشتیبانی میشه این امکانات فوق العاده وین ۱۰ هم مال خودتون ولی یه انتقاد هم از بعضی دوستان دارم به نظرتون این وضع حرف زدن درسته اگه از وین فون خوشت نمیاد برو سمت اندرویید و ای او اس من که میرم سمت آیفون چون از یه شرکت پول دوست گوشی بخرم بهتره تا دلم رو خوش به دروغ های مایکرو کنم
منتظر ارایه همین کانتینیوم برا آی او اس و اندرویید باشیدچون همون داستان کرتانا هست فقط دوستانی که شبیه من نسل اول وین فون رو دارن عزیزان دوباره بازی نخورید دزدی مایکرو خیلی بیشتر از سایر سیستم عامل هاست از سی پی یو و متریال به کار رفته در گوشی پی به این دزدی میبرید
خیلی خوشحالم نوکیا داره بر میگرده یه روز یکی از مدیر عامل هاش میگفت ما حاشیه سود شرکت رو پایین میاریم تا به شعار شرکت چند ملیتی نوکیا که کانکشن پیپل هست دست پیدا کنیم حالا شعار مایکرو هم اینه با دروغ میشه بر آدمها حکومت کرد فقط کافیه چاشنی امید واهی رو بهش اضافه کنید .با تشکر دوستان نیازی نیست دیگه یاد آوری کنید باشه ما هم از این سایت میریم تا شما به سیستم عاملتون برسید
من فقط منتظر پست پایان پشتیبانی وین فون از ۸.۱ هستم
مدیران سایت لطفا زودتر این کار رو انجام بدید

  یلدا
  پاسخ دهید دوشنبه 15 فروردین 1395

  خب شما که اینقدر اطمینان دارید که این خبر اعلام می شه
  یه وبلاگ درست کنید و اولین پست وبلاگتون همین خبر رو اعلام کنید
  تازشم این جوری وبلاگتون خیلی هم پر بازدید می شه…

pezhman
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

آقای گلشن یا بقیه دوستان کمک کنید

morteza_mgss
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

این جور پستارو میزارن ک فروشه گوشیاشون کم نشه وگرنه همش علکیه فقط اعصاب مصرف کننده رو به هم میریزه

miladv
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

بنظرم کار منطقی مهاجرته.
حالا چند سال بعد اگه فرجی حاصل شد برمیگردیم ویندوزفون.
طرفدارهای دو اتیشه ویندوزفون هم همیشه بهانه های خودشونو داشتن و خواهند داشت.

Beravandi
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی و کاربران محترم
میرم سر اصل مطلب؛
در محیط مجازی تاکسی میتونه آزادانه فعالیت داشته باشه اما وقتی به جایی میرسیم که قصد درج نظر در وب سایتی رو داریم باید یادمون نره وقتی در اون وب سایت ثبت نام کردیم اول قرار داد بین وب سایت و ثبت نام کننده رو مطالعه کردیم و بعد ثبت نام کردیم پس باید به اون هم پایبند باشیم، پس اجازه درج کلماتی خارج از احترام رو نداریم در یک محیط عمومی، و اگر از کاربران سایت نیستید و مجوز سایت رو مطالعه نکردید باز هم به رسم ادب و احترام نباید به دیگران توهین کرد و از بعد انسانی هم درست نیست این کار . و اما اگر به وب سایت و یا شخصی اعتراض دارید میتونید اون رو محترمانه بیان کنید تا رسیدگی و با مسئله منطقی برخورد بشه، فک کنم این بهترین راهه
ممنون از جناب جنیدی بابت این پست و کاربران محترم که اینجا فعالیت دارند

mhassani
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

lمن که نفهمیدم چرا دو تا منفی خوردم ایراد نداره دلتون خنک میشه

مجید
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

سلام
برای من این جالبه که نظرات اکثرا هیچ ربطی به خبر منتشر شده نداره
من اگر بخواهم وسیله ای رو بخرم حالا هر چی باشه از موبایل و تبلت گرفته تا یخچال و اجاق گاز، اول باید ببینم نیاز هام چیه و در مرحله بعد چقدر می تونم هزینه کنم و در مرحله بعد متناسب با نیاز ها و بودجه ام چی تو بازار هست و در مرحله بعد سبک و سنگین کردن و انتخاب وسیله مناسب با نیساز ها و بودجه ام. فکر می کنم راه منطقی خرید هر وسیله ای هم همینه. اگر گوشی ویندوز فون خریدم فقط برای این بوده که نیازهای من رو کاملا رفع می کرده و می کنه و با آپدیت به ویندوز ده هم خیلی از مشکلات موجود در اون هم برطرف شده.مجموعه آفیس که خوبه. دوربینش که خوب عمل می کنه. سرعت و روانی بهتر داره.تلگرام هم بسیار عالی و سریع شده(هرچند محیطش زیبا نیست) اسکایپ و فیس بوک و قند شکن هم بخوبی کار می کنن.حتی نسخه بتای اینستاگرام هم عالی داره عمل می کنه البته یکی دو تا مشکل کوچک هنوز داره.برنامه های هواشناسی هم عالی هستند و با آپدیت ردستون هم ۳g only برگشت. برنامه زیبای اخبار هم هست که کار آخرین خبر در اندروید رو داره انجام می ده و مرور گر اج هم خیلی خوب داره کار می کنه. من که کلیه انتظاراتم برآورده شده. اهل بازی هم نیستم ولی قبلا آسفالت ۸ رو روی گوشی داشتم (البته تو ۸.۱) که اونم خیلی عالی اجرا می شد.

kadelak
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

سلام.لومیا ۵۲۰ وارد برنامه که میشه میپره بیرون و بعد ریست میشه.ویندوز ۸/۱ هم هست ..ممنون میشم راهنمایی کنید.واقعا ممنون میشم.

f_777
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

لطفا ککککمکککک کنید این بیلد ۱۴۲۹۵رداستون گوشی رو داغون کرد بعد چند ساعت وای فای not available میشد و لاک اسکرین گوشی از کار می افتاد و گوشی قفل نمیکرد هارد ریست کردم شاید درست شه الان تو قسمت آخر ستاپ که گزینه express میاد هرچی دکمه express رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و برگشت رو که میزنم میاد صفحه اول ستاپ welcome back که گزینه next داره اونجا هم هرچی میزنم اصلا کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید دیوووووونه شدم هیچ کار نمیتونم بکنم……….
۲- چطوری میتونم بیلد ۱۰۵۸۶.۱۶۴ رو داشته باشم؟؟؟ رو این بیلد تقریبا هیچ مشکلی نداشتم. ۶۴۰xl dual

webmaster
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

اقا پس این otg چیشد؟

sajad
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

به خاطر همیناس که به ما می گن جهان سومی ها
واقعا که شماها چه انتظارراتی دارید از یک گوشی که ماله چند سال پیشه
من خودم ۹۵۰دارم اصلا مشکلی ندارم همه چیز عالیه

ناصر التیام
پاسخ دهید دوشنبه 22 فروردین 1395

سلام خدمت همه دوستان علی الخصوص مدیر محترم
گوشیم ۱۵۲۰ هستش دیروز آپدیت ۱۴۲۹۵.۱۰۰۰ رو گرفتم بعضی از مشکلاتم حل شد ولی به یه مشکل بزرگتری گرفتار شدم اون هم عدم اتصال سیم کارت به اینترنته
گزینه ” داده های شبکه تلفن همراه” روشنه ولی اتصال برقرار نمیشه ، حتی اون علامت فلش روی آنتن هم نمییاد
فقط از طریق وای فای اتصال دارم
من همه آپدیتها رو از روز اول گرفتم شاید بالای ۲۰ گیگابایت مصرف کردم
واقعاً کلافه شدم آبروم بین دوستانم رفته با این ویندوز ۱۰

ناصر التیام
پاسخ دهید دوشنبه 22 فروردین 1395

راستی یادم رفت بگم خیلی از گزینه های گوشی به صورت انگلیسی مونده و فارسی نمیشه
حتی هارد ریست هم کردم ولی درست نشدن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,