microsoft-lumia-950-2871

از آن جایی که ویندوز ۱۰ یک سرویس است، بنابراین در بازه های زمانی مشخص به صورت منظم یکسری به روز رسانی کوچک و بزرگ را دریافت می کند. ویندوز ۱۰ موبایل نیز یکی از ویرایش های ویندوز ۱۰ است و به روز رسانی ها را دریافت می کند. اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، رد استون ۱ (RS 1) و دومین به روز رسانی رد استون ۲ (RS 2) نام دارد که هر دو امسال منتشر می شوند.

اولین بیلد از به روز رسانی رد استون ۱ برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر شده است اما ویژگی جدیدی نداشته است. تا کنون به دلیل این که نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل هنوز منتشر نشده، بیلد به روز رسانی رد استون ۱ نیز برای این ویرایش از ویندوز ۱۰ منتشر نشده است اما به احتمال زیاد بیلد ۱۱۰۸۸ اولین بیلد از به روز رسانی رد استون ۱ خواهد بود که برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر می شود. حال امروز یکسری اطلاعات از سوی برخی منابع معتبر دریافت شده که در این اطلاعات به برخی ویژگی های جدید به روز رسانی رد استون در ویندوز ۱۰ موبایل اشاره شده است. البته باید توجه داشت که ممکن است مایکروسافت ویژگی های بیشتری را نیز به همراه به روز رسانی رد استون عرضه کند و یا این که ممکن است از ویژگی های این لیست تعدادی اضافه نشوند و یا جایگزین شوند. اما اگر شما اینسایدر هستید، به زودی و با انتشار بیلد های به روز رسانی رد استون می توانید از این ویژگی ها استفاده کنید. ویژگی هایی که برای به روز رسانی رد استون ویندوز ۱۰ موبایل ذکر شده اند عبارتند از:

حالت افقی منوی استارت

اکنون منابع آگاه تایید کرده اند که مایکروسافت در به روز رسانی رد استون بالاخره یکی از ویژگی های جالب و کاربردی که درخواست بسیار بالایی را دارد اضافه می کند و این ویژگی به زودی در اختیار اینسایدر ها قرار خواهد گرفت این ویژگی به احتمال زیاد در به روز رسانی رد استون ۱ به ویندوز ۱۰ موبایل اضافه می شود.

اکشن سنتر پیشرفته

به زودی دارندگان گوشی های ویندوزی می توانند کار های بیشتری را در اکشن سنتر انجام دهند. می توانند بر روی پخش موسیقی ها کنترل داشته باشند، همچنین امکان مشاهده وضعیت دانلود نیز ممکن است یکی از ویژگی هایی باشد که به اکشن سنتر می آید و کاربرد این بخش از سیستم عامل  را بیشتر می کند. همچنین گزارش شده است که قابلیت های شخصی سازی نیز به اکشن سنتر اضافه خواهد شد و کاربران می توانند پوسته های مختلفی را برای این بخش انتخاب کنند.

ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل یکپارچه تر می شوند

شما می توانید با یک نرم افزار در ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۰ موبایل کار کنید و سپس کار را بر روی دیگری (ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل) ادامه دهید. البته به یاد داشته باشید تمامی دستگاه هایی که می خواهید از این یکپارچگی در آن ها استفاده کنید باید به یک اکانت مایکروسافت مشترک متصل باشند.

پیشرفت های کرتانا

اکنون می توانید از کرتانا جهت ارسال اس ام اس در ویندوز ۱۰ دسکتاپ استفاده کنید. اس ام اس ها از طریق موبایل فرستاده می شوند. این یکپارچگی گسترش می یابد و در به روز رسانی رد استون شما می توانید با استفاده از کرتانا در ویندوز ۱۰ دسکتاپ تماس نیز برقرار کنید!

اندازه های جدید تر برای کاشی ها و همچنین امکانات شخصی سازی بیشتر

منابع اعلام کرده اند که مایکروسافت در به روز رسانی رد استون اندازه های جدید تری را به کاشی ها اضافه می کند و اندازه کاشی ها دیگر به سه حالت محدود نخواهد بود. همچنین امکانات شخصی سازی بیشتری به تنظیمات اضافه می شود و در لاک اسکرین نیز شاهد پیشرفت هایی خواهیم بود.

نرم افزار های پیش فرض به روز رسانی های چشمگیری خواهند داشت

انتظار می رود که یکسری قابلیت بیشتر به نرم افزار های پیش فرض اضافه شوند که تجربه استفاده از این نرم افزار ها را بهبود می بخشند. فایل اکسپلورر، وان درایو، نرم افزار پیام رسان ادغام شده با اسکایپ، استور، نرم افزار گروو موزیک و… از جمله نرم افزار هایی هستند که به روز رسانی های بزرگی برای آن ها منتشر می شود و ویژگی های جدیدی را دریافت خواهند کرد. نرم افزار Photos نیز بالاخره قابلیت پیشرفت خودکار افکت های تصویر و همچنین ساخت خودکار آلبوم و دیگر ویژگی ها را دریافت خواهد کرد.

کاشی های تعاملی

مایکروسافت هم اکنون در حال آزمایش قابلیت کاشی های تعاملی برای ویندوز ۱۰ موبایل است. یعنی کاربر می تواند نرم افزار ها را بدون این که آن ها را باز کند تنها از روی کاشی برنامه که در منوی استارت است کنترل کند. البته این نکته را هم باید اعلام کنیم که به احتمال زیاد جامپ لیست ها به ویندوز ۱۰ موبایل نخواهند آمد و مایکروسافت این ویژگی را در ویندوز ۱۰ دسکتاپ توسعه می دهد.

لیستی که در بالا خواندید ویژگی هایی هستند که طبق گفته منابع به همراه موج اول و دوم به روز رسانی رد استون عرضه می شوند اما این لیست هنوز هم ناقص است و بسیاری ویژگی های دیگر هستند که در این لیست ذکر نشده اند. در صورتی که منابع اطلاعات بیشتری را اعلام کنند این لیست به روز رسانی خواهد شد.

جدول زمانی عرضه به روز رسانی های رد استون

به روز رسانی رد استون ۱ به احتمال زیاد در ماه های مِه و یا ژوئیه ۲۰۱۶ (اردیبهشت / خرداد ۹۵) عرضه می شود و به روز رسانی رد استون ۲ نیز آبان و یا آذر سال ۹۵ منتشر خواهد شد. منابع گفته اند که در به روز رسانی شماره ۱ رد استون ما شاهد تغییراتی در رابط کاربری و همچنین آمدن ویژگی های جدید خواهیم بود اما در به روز رسانی شماره ۲ رد استون، تمرکز مایکروسافت بر روی بهبود و سرعت بخشیدن به سیستم عامل است.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

NOKIAPOWERUSER

997 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
آریا
💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

“به روز رسانی رد استون ۲ نیز آبان و یا آذر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. ”

مگه سال میلادی هم آبان و آذر داره؟!؟!

  عرفان مرادی
  💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  نه. الان اصلاح میشه 🙂

   آریا
   💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

   ممنون جناب مرادی.. ما همیشه از مطالب خوب شما استفاده میکنیم
   —–

  mr.alef
  💔 87 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  دانشبنگ تبدیل کردن به تاریخ خودمون
  جدن نفهمیدی یا خری؟

   HOIIIIN
   💔 6 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

   (از اونجایی که توی این سایت باید باهرکی عین خودش حرف زد)
   الف جان!
   ای خر، یعنی ای بزرگ. چشای شهلاتو باز کن بعد دهن شریفتو باز کن

حسین
💔 8 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

OTG میخوام ‎:-(‎ ‎:'(‎ ‎):‎

esi
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

اوففففففففففففففففففففف ایولللللللللللللللللللللللللللل (ویندوز ۱۰ و نیدوز ۱۰ موبایل)ادامه دهید. ( اصلاح شه.)

morteza vasheghani farahani
💔 7 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

خود ویندوز ۱۰ موبایل کی میاد؟
اول خودش بیاد، رد استون پیشکش

  kian
  💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  من فک کنم دلیل اصلی تاخیرشون برای عرضه ویندوز۱۰ موبایل رو بقیه گوشیا
  به این خاطر بود که مایکروسافت می خواست توی تعطیلات کریسمس
  فروش بیشتری داشته باشه از گوشیای جدیدش

pezhman
💔 28 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

دوستان ما گوشمون درازه البته بلانسبت به شما خاک تو سرت مایکروسافت پس برای نهایی میخواد چیرو نشون ما ذوق زده شیم

محمود
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

یعنی اگه اینا اضافه بشه باید یه دونه بره کشت!!!!!!!!!

Blur
💔 17 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

پس باز کردن اپلیکیشن های اندروید و ios چی؟ چیزی راجب اینا ننوشته؟ باووو قول داده بود 🙁

میلاد صحرایی
💔 14 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

خب الان که میگن سال دیگه احتمالا سال ۹۶ یاااا ۹۷ میاد ایشالا . چون مایکی یه کوچولو . فقط یه کوچولو ها . بدقوله . بعدشم بزارید چارتا منبع دیگه تایید کنن این خبرو یا چنتا ویدیو و عکس ببینیم از این تخیلاتی که بالا نوشته شده بعدا قربون و صدقه هم برید و شیرینی بدین . از این لیستا تا دلت بخواد اومده و رفته . همین کاشی تعاملی و اندازه های بیشترش از ویندوز۸ میگفتن میخواد بیاد. والا 😔

  kian
  💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  دلیل تاخیرشو گقتم اون بالا
  و شاید مسخره به نظر بیاد ولی
  من خودم به خاطر اینکه اولین بیلد ویندوز موبایل بگیرم گوشیمو عوض کردم
  رفتم ۸۳۰ خریدم(اگه خاطرتون باشه اولین گوشیایی که بیلد ویندوز ۱۰ رو گرفتن
  ۸۳۰،۶۳۵،۷۳۰ بودن)
  البته گوشی قبلیم htc8s بود که حسابی به خاطر سخت افزار ضعیفش خسته شده بودم
  ولی خب اینم یه نیرو تحریک کننده ای بود برای خودش!

kian
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

خوبه ….. آدم سر شوق میاد
ولی ای کاش زودتر بود

علیرضا
💔 6 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

والا مایکروسافت حرف زیاد میزنه تو آپدیت رسمی وین ۱۰ مونده حالا میخواد رد استونو بده بیرون

  مجید
  💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  الان نمیخواد بده بیرون، یه سال دیگه میده بیرون

Shayan
💔 6 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

خیلی حرص ادمو در میارین 😐
بگین طولش داده یه چیزی ولی میگین بد قولی کرده دیگه دارین چرت و پرت میگین !
کِی خود مایکروسافت گفت که فلان روز نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل رو منتشر میکنیم ؟؟؟؟؟!
بسه دیگه چقدر نق میزنیم ، اینارو به خودمم میگما چون خودمم خسته شدم واقعا !
ولی خب همه ما ویندوزفونیا بخاطر این خیلی زومیم رو اخبار و تاریخ انتشار چون ویندوز فون ۸.۱ هیچ گلی به سرمون نزد و منتظر نسخه بهتر از اونیم
من بیلد جدید رو دارم خیلی خوبه ولی این کار مایکروسافت که همه ویژگی هارو گذاشته برای رد استون خیلی بده !
ویندوز ۱۰ موبایل چیز خیلی جدیدی غیر از یک ظاهر متفاوت (جدید هم نه !) نداره
نمیدونم امیدوارم حداقل همینا واقعا تو رد استون باشه :/

masoud ms
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

سلام . دوستان یه سوال . کسی میدونه چرا اپدیتهای win desktop واسه من چرا نصب نمیشه؟ دانلود رو انجام دادم ولی وقتی میزنم واسه نصب تا ۹۰% هم پر میشه بعد ارور میده و نصب رو متوقف میکنه. میویسه :
There were problems installing some updates, but we’ll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help:
بعد هم که فقط یه retry میده.
win 10 desktop / build 10.240

مهدی خیراندیش
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

مهندسین ی سوال اقا من بیلد جدید ویندوز ۱۰رو از طریق ویندوز اپدیت دانلود کردم اما تو مرحله نصبش رفته رو ۱۲درصد و تکون نمیخوره سه ساعت هم گذشته 😐 چیکار کنم؟ ریستارت کنم یا صبر پیشه کنم درست میشه؟

miladv
💔 18 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

اینا همش دروغه. همه این ویژگیها رو همین الان باید تو گوشیهامون داشتیم ولی بخاطر کند بودن مایکروسافت در عرضه بیلدها چیزی جز رفع باگ ندیدیم.

me Majidi
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

این امکانات واقعا عالیه.
But I need OTG support.

رضا شیری
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

۱ ساله هر ماه داره میاد /… من تا به چشم خودم نبینم تو سایت رسمی مایکروسافت نوشته که فلان زمان میاد باور نمیکنم دیگه تازه اونجا هم ببینم دل خوش نمیکنم شاید باز ۱ سالی طول بکشه
عاشق ویندوز فون هستم و هیچ وقت طلاق نمیدمش اما وقتی میبینی اندروید و ios چندین قدم جلوتر هستن و مایکروسافت هربار داره پا جای پای این دوتا میزاره آدم خسته میشه

قاسم
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

سلام رفقا.
من لومیا ۶۴۰ دارم. تو lumia camera وقتی میخوام مثلن تنظیمات فلش یا دوربین جلو رو بزنم گه گداری قاطی میکنه فک میکنه میخوام فوکوس کنم فلاش میزنه و فوکوس و تنظیم میکنه.و بالاخره بعد چندین بار عمل میکنه.باقی جاها مشکلی نداره.در ضمن تنظیمات focus lightش هم رو use flash settingـه.
کسی این مشکل و داشته؟

یه درضمن دیگه هم اینکه که glance و خاموش کنین خیلی تاثیر داره رو باتری.skypath هم بازی کنین.sofascore هم نصب کنین واس نتایج ورزشی.
یه درضمن دیگه هم اینکه اینقد کل کل نکنین و قبول کنین ویندوز موبایل مشکل زیاد داره.
یه درضمن دیگه هم اینکه بنده با ۵۴۰تومن گرفتمش که بهترین بود تو این بازه به نظرم، هرچند انتظارم بالاتر بود ولی مشکلی نداشتم چون حساب شده رفتم سمتش نه رو هوا.

ایمان
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

وینفون دوساله شد ولی هنوز یاد نگرفتیم سوالاتمون رو تو بخش سوالات بپرسیم نه کامنت اخبار !

Sina
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

مایکروسافت این همه علافمون کرد ، چند وقتی هم هست توی بیلد های جدیدش ویژگی خاصی اضافه نشده ، اضافه کردن این ویژگی ها دیگه حداقل کاریه که میتونه بکنه البته اگه اضافه کنه …

سعید
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

http://winphone.ir/mary-jo-foley-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88/ این لینک کلیک کنید نوشته چند روز اولین بیلد ویندوز۱۰ میده بیرون هعی یادش بخیر

sajjadaf
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

اونوموقع قرار باشه این اپدیتو بده مثلا برا ۱۵۲۰ نمیده میگه به سخت افزار جدید نیاز داره اونایی هم که رسمیشو میخوان رو یکی دوسال بعد روش حساب باز کنن بعد این ویژگی ها که بیاد احتمالا اندروید ۹ هم اومده باشه!

محمد جواد
💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

خب این ویژگی ها همشون توی اندرویید و ios هست یه چیز جدید بده

  amirmohammad-ju
  💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  چیز جدید نداره!بذار فعلاً ضعف ها رو تکمیل کنه

پویا
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

ژوئیه ماه جدید میلادیه ؟ 😐

raaad
💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

آقا ماکروسافت هممونو اسگل کرده آندروید داره با سرعت جت پیشرفت میکنم ماکروسافت حداقل دو سال دیگر کار داره تا برسه به جایگاه الان آندروید حالا آندروید تا آون موقع چی شده خدا میدونه. بنده الان لومیا ۵۴۰ دارم قبلا s3neo داشتم واقعا حرف نداشت نصف لومیا لگ نمیزد و هنگ نمیکرد .ویندوز فقط توی منو ها روونه وگرنه گوشیه من توی پخش ویدیو فول اچ دی و اجرای بازی های نیمه سنگین بشدت مشکل داره.

Esmaeil1990
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

شرافتا قبل از اینکه خبر بزنید و متن رو ارسال کنید چند بار از روش بخونید بعد بزارید روی سایت

امیر 640
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

ای تو روحت مایکی اردیبهشت خرداد O.o ابان آذر -_-

چرا انقدر تاریخ عوض میکنه 🙁

amirmohammad-ju
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

بنظره من که خیلی خیلی دیره!چون رقبا برگ های برنده ی جدیدتری رو خواهند کرد!و همچنان ویندوز۱۰ موبایل داره ضعف هاش پر میشه!بخصوص سیستم عامل آی او اس که من رغیب اصلی ویندوز۱۰ میدونمش!حتماً با آیفون۷ سیستم عاملش سورپرایزی هم داره!کاش مایکروسافت دست بجنبونه

وارطان
💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

واقعا امیدوارم بیاد و حداقل باگهاش کمتر شده باشه،الان ۳ هفتست آخرین بیلد رو گرفتم واقعا اعصابم رو ریخته بهم،گوشی ۱۵۲۰ با شارژ ۶۵٪ یهو پیغام میده باطری حالی شده و خاموش میشه،روزی ۴-۵ بار باید شارژش کنم تا بتونم باهاش کار کنم که اونم سر ۱ ساعت دوباره خاموش میشه،موقع کار کردنم که با کوره هیچ فرقی نمیکنه از بس گرم میشه… واقعا ۲ سال پیش با چه عشق و امیدی خریدمش و الان چیزی جز پشیمونی و نا امیدی نمونده….

نیما
💔 12 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

بازم میگم ویندوزفون شکست خوردست فقط مایکی الکی سر مشتریهاشو گرم نگه داشته خودش خوب میدونه چه گندی زده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,