microsoft-surface-pro-4-023

همین امروز در مطلبی به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت نخستین به روز رسانی firmware را برای سرفس استودیو منتشر کرد. حال این شرکت مجموعه ای از به روز رسانی های firmware جدید را نیز برای تبلت محبوب خود، یعنی سرفس پرو ۴ عرضه کرده است که کاربران این دستگاه می توانند آن ها را دریافت کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت تقریبا هر ماه به روز رسانی های firmware جدیدی برای دستگاه های سرفس خود منتشر می کند که عملکرد این دستگاه ها را بهبود می دهد و برخی مشکلات آن ها را رفع می کند. به روز رسانی های منتشر شده در امروز به شرح زیر هستند:

  • Microsoft – System – ۱۱/۴/۲۰۱۶
  • Microsoft – Firmware – ۱۲/۸/۲۰۱۶
  • Microsoft – System – ۱۲/۹/۲۰۱۶
  • Intel Corporation – HIDClass – ۱۱/۱۰/۲۰۱۶
  • Microsoft – Firmware – ۱۲/۷/۲۰۱۶
  • Microsoft – System – ۱۰/۱۱/۲۰۱۶

درست مانند به روز رسانی firmware منتشر شده برای سرفس استودیو، هنوز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این به روز رسانی در دسترس قرار نگرفته است. مایکروسافت صفحاتی را برای تاریخچه ی به روز رسانی های دستگاه های سرفس اختصاص داده است، اما طبق معمول، این شرکت لیست تغییرات را به طور همزمان با انتشار به روز رسانی در دسترس قرار نداده است.

همچنین کاملا این احتمال وجود دارد که علاوه بر سرفس پرو ۴ و سرفس استودیو، دیگر دستگاه های سرفس نیز به زودی به روز رسانی های firmware جدیدی دریافت کنند. بنابراین اگر شما از صاحبان سایر دستگاه های سرفس هستید، بهتر است در ساعات آتی شانس خود را برای دریافت به روز رسانی جدید امتحان کنید.

منبع :

NEOWIN

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Ramtin 1520
پاسخ دهید پنجشنبه 30 دی 1395

تغییرات frimware معمولا خوبه …
آقا من می خوام سرفس ۴ بگیرم بین مدل i5 4gig و i5 8gig گیر کردم … می خوام بدونم چقدر ارزشش رو داره این مه بین این دو مدل هزینه کنم
یه مطلب خواهشا در مورد اسمبل های مختلف و قایلبت های سرفس بنویسید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,