کنفرانس مایکروسافت در مراسم E3 2018، مراسم فوق العاده‌ای بود که در آن عناوین بی نظیری همچون نسخه جدید مجموعه Forza Horizon معرفی شد.

به تازگی در جریان یه لایواستریم رسمی ویدئو جدیدی در ماه جلوه های ویژه زمستان این عنوان منتشر شده است. استودیو Playground Games همچنین در این ویدئو به معرفی برخی از قابلیت های شخصی سازی شخصیت خود در این عنوان نیز پرداخته است.

عنوان Forza Horizon 4 همانطور که می‌دانید در کشور بریتانیا در جریان خواهد بود. ویدئو منتشر شده به توضیح زیبایی های زمستان بریتانیا در این عنوان می‌پردازد و همچنین در مورد نقشه و در دسترس بودن برخی مناطق ممنوعه توضیح می‌دهد برای مثال رانندگی بر روی برخی از دریاچه های یخ زده در فصل زمستان را شما می‌توانید با بعضی از ماشین های خاص این عنوان تجربه کنید. خوشبختانه با عوض شدن فصل های مختلف مناطق زیادی در این عنوان قابل دسترسی خواهند شد و این یکی دیگر ویژگی های جداب این عنوان خواهد بود البته یکی از ویژگی های جذاب این عنوان نیز ممنوع بودن رانندگی با استفاده از برخی از ماشین های سنگین بر روی دریاچه است چرا که ممکن است باعث غرق شدن ماشین شما شود. در ادامه شما می‌توانید ویدئو منتشر شده در این مورد را مشاهده کنید.

جلوه های بصری عنوان Forza Horizon 4 نیز تغییرات زیادی نسبت به نسخه سوم این مجموعه دارد. جلوه هایی همچون انعکاس ها و سیستم ذرات این نسخه نسبت نسخه پیشین تغییرات چشمگیری پیدا کرده است. شما می‌توانید این عنوان را با نرخ فریم 60 بر روی ایکس باکس وان ایکس در حالت full HD و همچنین در رزولوشن 4K را با نرخ فریم 30 تجربه کنید.

عنوان Forza Horizon 4 قرار است تا در تاریخ 2 اکتبر سال جاری به قیمت 60 دلار عرضه شود. اگر شما علاقه دارید تا این عنوان زودتر از تاریخ انتشار خود تجربه کنید می‌توانید با خرید عنوان Forza Horizon 4: Ultimate Edition این عنوان را در تاریخ 28 سپتامبر و 4 روز زودتر از تاریخ انتشار آن به تجربه آن بپردازید. عنوان Forza Horizon 4 همچنین قرار است تا در سرویس Xbox Game Pass به دلیل برنامه Xbox Play Anywhere قرار گیرد و به صورت رایگان برای کاربران ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شود اما هنوز تاریخ مشخصی برای این برنامه وجود ندارد. لطفا نظرات خود را در مورد فصل زمستان عنوان Forza Horizon 4 با ما در میان بگذارید.

 

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,