Win10_HoloLens_Hardware_Web

همانطور که می دانید مایکروسافت هالولنز دستگاه واقعیت ترکیب شده ای است که توسط مایکروسافت ساخته شده است و توسعه داده می شود. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. حال در برنامه ای که در تل آویو با حضور آقای Bruce Harris که یکی از مسئولین بخش فنی مایکروسافت است برگزار شدف ایشان از جزئیات بیشتری از این دستگاه خارق العاده ی شرکت پرده برداری کرد. آقای هریس در این گفتگوی بیست دقیقه ای گفت که هالولنز از تمامی برنامه هایی که برای ونیدوز ۱۰ توسعه داده شده باشند پشتیبانی خواهد کرد، البته باید توجه داشت که توسعه دهندگان باید برنامه های خود را به صورت سه بعدی طراحی کنند.

HoloLens-Exagerated-Field-of-View

هریس همچنین تاکید کرد که این دستگاه بدون سیم بوده و تنها با بلوتوث و وای فای ارتباط خود را برقرار می کند، که پیش از این هم درباره ی این ویژگی گفته شده بود، در ادامه مهمترین ویژگی این دستگاه را باتری آن ذکر کرد، به گفته ی هریس عمر باتزی هالولنز تقریبا شبیه یک لپ تاپ خواهد بود و بسته به استفاده ی شما حدودا ۵ الی ۵.۵ ساعت شارژ را نگه خواهد داشت.

آقای هریس در ادامه ی صحبت های خود گفت که کاربران هالولنز می توانند در همان لحظه تجربه ی خود را با کاربر دیگر که هالولنز استفاده می کند به اشتراک بگذارد، در واقع شما هر شیئی را در هالولنز خود ببینید می توانید با دیگر کاربری که در کنار شما هست و هالولنز استفاده می کند به اشتراک بگذارید. حال تصور کنید که این تجربه یک بازی دو نفره باشد.

صحبت های آقای هریس به همین موضوع ها خلاصه شد، اما هنوز زمان دقیق انتشار عمومی این دستگاه از طرف ایشان مشخص نشده است.

منبع :

WINBETA

1009 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
markelon
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

یا محمود!
خبر جدید چی داری؟🙂

محمد
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

مایکروسافت در صدد خریداری InMobil به قیمت ۲ میلیارد دلار است.

محمود
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

دوستان امشب ببینم برای کدوم گوشیها اپدیتی که به اپراتورها دادن ارسال میشه خبر میزارم بیلد برای ماکرو رسمی نخواهد بود بیلد تست شده اپراتور از طرف خودش ارسال شدن نه ماکرو توجه داشته باشید که احتمال اینکه بیلد نهایی ۲۹ نیست صد درصد هست پس دنبال بیلد ۲۹ نباشید این بیلد بیلد اصلی نیس

  Alireza
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

  برای بازار جهانی کی میده؟
  خسته شدیم یچیز امیوار گننده بگو راحب نسخنه نهایی

  morteza
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

  سلام اقا محمود،مگه قرار نبود دیروز بیاد؟پس چی شد؟اگه راه داره صحبت کن باهاشون بگو ۷۳۰ زو هم بذارن تو دور اول،خدا خیرت بده،از جوونیت خیر ببینی😉

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام