Win10_HoloLens_Hardware_Web

همانطور که می دانید مایکروسافت هالولنز دستگاه واقعیت ترکیب شده ای است که توسط مایکروسافت ساخته شده است و توسعه داده می شود. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. حال در برنامه ای که در تل آویو با حضور آقای Bruce Harris که یکی از مسئولین بخش فنی مایکروسافت است برگزار شدف ایشان از جزئیات بیشتری از این دستگاه خارق العاده ی شرکت پرده برداری کرد. آقای هریس در این گفتگوی بیست دقیقه ای گفت که هالولنز از تمامی برنامه هایی که برای ونیدوز ۱۰ توسعه داده شده باشند پشتیبانی خواهد کرد، البته باید توجه داشت که توسعه دهندگان باید برنامه های خود را به صورت سه بعدی طراحی کنند.

HoloLens-Exagerated-Field-of-View

هریس همچنین تاکید کرد که این دستگاه بدون سیم بوده و تنها با بلوتوث و وای فای ارتباط خود را برقرار می کند، که پیش از این هم درباره ی این ویژگی گفته شده بود، در ادامه مهمترین ویژگی این دستگاه را باتری آن ذکر کرد، به گفته ی هریس عمر باتزی هالولنز تقریبا شبیه یک لپ تاپ خواهد بود و بسته به استفاده ی شما حدودا ۵ الی ۵.۵ ساعت شارژ را نگه خواهد داشت.

آقای هریس در ادامه ی صحبت های خود گفت که کاربران هالولنز می توانند در همان لحظه تجربه ی خود را با کاربر دیگر که هالولنز استفاده می کند به اشتراک بگذارد، در واقع شما هر شیئی را در هالولنز خود ببینید می توانید با دیگر کاربری که در کنار شما هست و هالولنز استفاده می کند به اشتراک بگذارید. حال تصور کنید که این تجربه یک بازی دو نفره باشد.

صحبت های آقای هریس به همین موضوع ها خلاصه شد، اما هنوز زمان دقیق انتشار عمومی این دستگاه از طرف ایشان مشخص نشده است.

منبع :

WINBETA

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
markelon
پاسخ دهید شنبه 26 دی 1394

یا محمود!
خبر جدید چی داری؟🙂

محمد
پاسخ دهید شنبه 26 دی 1394

مایکروسافت در صدد خریداری InMobil به قیمت ۲ میلیارد دلار است.

محمود
پاسخ دهید شنبه 26 دی 1394

دوستان امشب ببینم برای کدوم گوشیها اپدیتی که به اپراتورها دادن ارسال میشه خبر میزارم بیلد برای ماکرو رسمی نخواهد بود بیلد تست شده اپراتور از طرف خودش ارسال شدن نه ماکرو توجه داشته باشید که احتمال اینکه بیلد نهایی ۲۹ نیست صد درصد هست پس دنبال بیلد ۲۹ نباشید این بیلد بیلد اصلی نیس

  Alireza
  پاسخ دهید شنبه 26 دی 1394

  برای بازار جهانی کی میده؟
  خسته شدیم یچیز امیوار گننده بگو راحب نسخنه نهایی

  morteza
  پاسخ دهید شنبه 26 دی 1394

  سلام اقا محمود،مگه قرار نبود دیروز بیاد؟پس چی شد؟اگه راه داره صحبت کن باهاشون بگو ۷۳۰ زو هم بذارن تو دور اول،خدا خیرت بده،از جوونیت خیر ببینی😉

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,