مایکروسافت در شب قبل بیلد پیش نمایش ۱۶۲۳۷ ویندوز ۱۰ دسکتاپ را با تغییرات و ویژگی های جدید و همچنین بهبودهایی در دسترس اعضای اینسایدر حلقه Fast قرار داد. ما تغییرات اعلام شده از سوی مایکروسافت را در شب گذشته منتشر کردیم ولی به نظر می رسد چیزی وجود دارد که حتی مایکروسافت نیز به آن اشاره نکرده است. در این بیلد مایکروسافت بخشی را اضافه کرده که شما با استفاده از آن می توانید استفاده از پهنای باند توسط به روز رسانی ویندوز را محدود کنید.

این ویژگی جدید که در بیلد ۱۶۲۳۷ اضافه شده، یکی از درخواست های بزرگ کاربران ویندوز ۱۰ از همان ابتدای عرضه این سیستم عامل بوده که دوست نداشتند به روز رسانی های خودکار ویندوز پهنای باند محدود آن ها را استفاده کند و سرانجام به نظر می رسد مایکروسافت به این درخواست پاسخ داده است.

اگر شما نیز از کاربرانی هستید که در حال حاضر این بیلد جدید را بر روی دستگاه خود اجرا می کنید و می خواهند پهنای باند خود را محدود کنید، می توانید این گزینه را به سادگی و با رفتن به مسیر Windows Update -> Advanced options -> Delivery optimization -> Advanced options پیدا کنید. با توجه به این که این یک بیلد پیش نمایش است، ممکن است هنوز این ویژگی جدید اشکالاتی داشته باشد، بنابراین در صورتی که شما اشکالی را یافتید بهتر است از طریق فیدبک هاب آن را به مایکروسافت گزارش تا این شرکت در به روز رسانی های بعدی آن ها را اصلاح کند.

نظر شما در مورد اضافه شدن این ویژگی به ویندوز ۱۰ چیست؟

منبع :

ONMSFT

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد یوسف
پاسخ دهید یکشنبه 18 تیر 1396

لطف کنه بزار ببندیمش خیلی بهتره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,