در مراسم E3 2017، مایکروسافت با اعلام قابلیتی که خیلی ها فکر می‌کردند هرگز عملی نخواهد شد، همه را شوک زده کرد و آن چیزی نبود جز قابلیت بکوارد بازی های ایکس باکس اورجینال یا همان ایکس باکس قدیمی! برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

این برنامه به اندازه بکوارد ایکس باکس 360 گسترده نیست اما افرادی مشتاق هستند که بازی های کلاسیکشان به ایکس باکس وان راه پیدا کند. تا به این جا فقط دو بازی برای این برنامه تایید شده‌اند : Crimson Skies و Fuzion Frenzy، اما امروز Walkingcat، ادعا کرد که دوازده عنوان دیگر به لیست بکوارد ایکس باکس اضافه خواهند شد.

این لیست شامل بازی های زیر است:

 1. Bloodrayne 2
 2. Crimson Skies
 3. Dead to Rights
 4. Fusion Frenzy
 5. Grabbed by the Ghoulies
 6. Neowave: The King of Fighters
 7. Ninja Gaiden Black
 8. Pirates
 9. Prince of Persia
 10. Psychonauts
 11. Red Faction II
 12. Star Wars: Knights of the Old Republic

مایکروسافت قبلا اعلام کرده بود که قابلیت بکوارد ایکس باکس اورجینال تا پایان سال 2017 از راه می‌رسد و این که جزییاتی در مورد اجرای آن‌ها روی ایکس باکس وان ایکس وجود دارد که هنوز مشخص نشده است.

فیل اسپنسر در این باره می‌گوید:

چیز هایی درباره این قابلیت روی ایکس باکس وان ایکس وجود دارد که ما باید درباره آن‌ها صحبت کنیم و مطمئنم که مردم از آن استقبال خواهند کرد.

جالب است بدانید که آماده سازی بازی های ایکس باکس اورجینال راحت‌تر از ایکس باکس 360 است چرا که از تراشه X86 به جای معماری PowerPC ایکس باکس 360 استفاده می‌کند و این بدین معناست که باید منتظر بازی های بیشتری از طرف ایکس باکس اورجینال باشیم.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,