مایکروسافست

امروز مایکروسافت یکی دیگر از نرم افزار های اختصاصی خود را با عنوان Microsoft Museum روانه ی استور ویندوز کرد، همانطور که از اسم برنامه مشخص است این نرم افزار موزه ای مجازی را از تاریخچه ی مایکروسافت برای کاربر فراهم می سازد. 

این نرم افزار که از سوی مایکروسافت طراحی شده است گنجینه ای ارزشمند از تاریخچه ی این شرکت را به تصویر می کشد، سوابقی از سال ۱۹۷۵ تاکنون که می تواند برای دوستاران دنیای فناوری همچنن این شرکت محبوب بسیار قابل توجه باشد، این برنامه اطلاعات جذابی را از زمان عرضه ی ویندوز ۹۵ و جزئیات زیادی را که این شرکت در طول این سالها با آن مواجه بوده است را برای شما بازگو خواهد کرد.

طبق وعده ی سازندگان این برنامه، محتوی و آرشیو این نرم افزار به صورت مستمر توسط  تیم توسعه دهنده بروزرسانی خواهد شد. متاسفانه این نرم افزار تنها برای کاربران PC قابل استفاده است و هنوز معلوم نیست که برای ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوزفون هم منتشر می شود یا خیر.

توجه : این برنامه در حال حاضر به دلایلی از سوی مایکروسافت از استور برداشته شده است، به محض قرارگیری به شما عزیزان اعلام خواهیم کرد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 3.48 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Kmh
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

این همه دم از اپ های یونیورسال میزنه ماکروسافت،چطوره ک خودش هم بهش عمل نمیکنه؟!؟چرا الان اینو واس ویندوز موبایل هم همزمان بیرون نداد؟
ایا نمیتونست؟ 😐

    Kmh
    پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

    مطمئن باشید قبل از ویندوزموبایل،واس ios ,androidمیاد 😀 😀 😀

masoud ms
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

سلام . دوستان یه سوال . کسی میدونه چرا اپدیتهای win desktop واسه من چرا نصب نمیشه؟ دانلود رو انجام دادم ولی وقتی میزنم واسه نصب تا ۹۰% هم پر میشه بعد ارور میده و نصب رو متوقف میکنه. میویسه :
There were problems installing some updates, but we’ll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help:
بعد هم که فقط یه retry میده.
win 10 desktop / build 10.240

mehdi
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

ماکروسافت قشنگ ثابت کرده که یونیورسال شکست خوردس دیگه معلوم وقتی خودش اپ ساده ای مث اینو اول واسه پلتفرم های دیگه میزنه بعد واسه خودش بعد بعد همه چیو میندازن گردن توسعه دهنده ها

miladv
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

عجب برنامه مهمی! لول

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,