تا کنون مایکروسافت از فیدبک هاب ویندوز ۱۰ استفاده های زیادی کرده و از آن بهره گرفته است. این برنامه به عنوان بخش بزرگی از روند توسعه ویندوز ۱۰، راه خود را به این سیستم عامل باز کرد. فیدبک هاب راه اصلی برای اینسایدرها و دیگر کاربران برای تعامل با تیم توسعه دهنده ویندوز است، که فرآیند توسعه پویاتر این سیستم عامل کمک های زیادی کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت به منظور دادن ایده ای به مردم در مورد افرادی که در پشت صحنه فیدبک هاب قرار دارند، ویدیویی را منتشر کرده است که با جزئیات به آن می پردازد. این ویدیو داستان ۳۲ برنامه نویس، طراح و افراد دیگر که در این تیم کار می کنند را بیان می کند و چشم انداز ارزشمند و جالبی در مورد آن ها ارائه می دهد.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

در یک نگاه خوب به عملکرد درونی مایکروسافت در زمینه بازخوردها، این ویدیو به کاربران ویندوز ۱۰ کمک می کند که تا متوجه شوند وقتی که ایده های خود را به فیدبک هاب ویندوز ۱۰ ارسال می کنند دقیقا چه اتفاقی می افتد. مایکروسافت همچنین در مورد هر دسته بندی موجود در فیدبک هاب توضیح می دهد و درباره آن چه که در هنگام دریافت پیشنهادات توسط این تیم صورت می گیرد توضیحاتی ارائه می دهد.

نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟

منبع :

ONMSFT

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,