fable-legends-gallery-2-highدر ابتدای سال میلادی جاری، مایکروسافت خبر داد که قرار است توسعه ی بازی مالتی پلیر Fable Legends را که روی Windows 10 و کنسول Xbox One اجرا می شوند، متوقف کند. حالا بعد از این گفته ها، گزارش هایی که در دنیای مجازی منتشر شده اند، نشان می دهند که توسعه ی این بازی به دست اعضای تیم باقی مانده در استودیوی Lionhead ادامه پیدا خواهد کرد. با وینفون همراه باشید.مایکروسافت در مصاحبه ی خود با سایت MCV گفت:

سه منبع این بازی در استودیوی Xbox که طبق آنچه گفتیم قرار بود ماه گذشته بسته شوند، سعی خود را می کنند که این بازی free to play سرپا بماند. منظور از F2P بودن بازی این است که قرار نیست برای خود بازی هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید. سازنده برای جبران مافات، بخش هایی از لوازم و امکانات داخل بازی را صرفا برای فروش گذاشته یا پول داخل بازی را با ارز واقعی معاوضه می‌کند.

در حال حاضر هیچ پیشنهادی برای استودیو و یا بازی داده نشده است. ماجرا طوری پیش می رود که یا همه چیز خوب است و کار روی Legends ادامه پیدا می کند ویا بازی که تاکنون توسعه آن پیش رفت هایی داشته است، در پایان آوریل رها می شود.fable legend

هم چنین در این گزارش آمده است که یکی از منابع بازی ادعا می کند که مایکروسافت به اعضای آن اجازه می دهد تا به عنوان یک تیم مستقل روی این بازی کار کنند. برای اولین بار Fable Legends در سال ۲۰۱۳ و روی کنسول های Xbox One راه افتاد و نسخه ی Windows 10 آن در ابتدای سال ۲۰۱۵ پرده برداری شد. توسعه دهندگان این بازی قبل از این که خبر کنسل کردن این بازی منتشر شود در حال تست کردن نسخه closed beta(یا همان نسخه ای که عده ای خاص می توانند بازی کنند) بودند. قرار است که زمان بندی نسخه ی closed beta در ۱۳ آوریل(۲۵ فروردین) به پایان برسد.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

12 پست
علی صالحی
علی هستم، سرشار از امید، جوانی علاقه مند به دنیای تکنولوژی و زبان انگلیسی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
reza
پاسخ دهید جمعه 19 فروردین 1395

بخوره تو سرشون من هنوز منطزر کلش اف کلنز برای ویندوز فونم یه اکانت ۱۳۸خوابیده زمین داره خاک میخوره

    فرهاد
    پاسخ دهید شنبه 20 فروردین 1395

    داداش شما که اینقدر سنگ کلش رو به سینه میزنی برو یه گوشی اندرویدی بخر مگه مجبورت کردن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,