حدود دو ماه پیش ما گزارش دادیم که مایکروسافت در حال کار روی یک کنترل سنتر برای دستگاه‌های ویندوز 10 است. این کنترل سنتر برای اولین بار در سال گذشته در فضای آنلاین ظاهر شد و از آن زمان، کم و بیش شایعاتی در مورد آن در حال چرخش بوده است. اکنون به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد سرانجام در به‌روزرسانی رد استون 5 این کنترل سنتر جدید را برای کاربران ویندوز 10 به ارمغان بیاورد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اکنون در یک اسکرین شات از برنامه جدیدی به نام Screen Sketch، شواهدی از وجود کنترل سنتر جدید ویندوز 10 وجود دارد که نشان می‌دهد احتمالاً مایکروسافت همچنان روی این ویژگی جدید کار می‌کند. این اپلیکیشن در ماه گذشته توسط مایکروسافت منتشر شد که یک آیکون کوچک چرخ دنده را در تسک بار یا نوار وظیفه به همراه دارد. هنوز صحت این اسکرین شات تأیید نشده و ما نمی‌دانیم که مایکروسافت حتماً در حال کار روی این قابلیت جدید بوده و یا این تصویر ساختگی است.

مایکروسافت از زمان عرضه اولین نسخه از ویندوز 10 در حال کار روی بهبود اکشن سنتر در این سیستم عامل بوده است، بنابراین تعجبی ندارد که این شرکت به زودی یک کنترل سنتر کامل را به ویندوز 10 اضافه کند. کنترل سنتر به کاربران کمک خواهد کرد از تسک بار خود به تنظیمات مهم دسترسی پیدا کنند و اجازه خواهد داد که اکشن سنتر تنها روی اطلاعیه‌های دریافتی تمرکز داشته باشد.

به نظر شما ما به زودی شاهد اضافه شدن این کنترل سنتر به ویندوز 10 خواهیم بود؟

منبع :

MSPU

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید جمعه 1 تیر 1397

داداش من اینو سه ماه پیش توی اولین بیلد که توی اون screen skeach اومد دیدم به سایت مایکروسافت لایف گفتم گفتن منبع بیار.
شما حالا اینو پیدا کردی؟

sadegh
پاسخ دهید یکشنبه 3 تیر 1397

داداش Screen Sketch رو که پیدا نکردن که
تو اون اسکرین شات توی Taskbar آیکون چرخ‌دندس که احتمالا نشون میده که دارن روی کنترل سنتر کار میکنن هنوز
یا اینکه صرفا یه Mock-up قدیمیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,