با دانلود جدیدترین به روزرسانی بازی Sea of Thieves، حجم فایل اصلی آن را به مقدار 50 درصد کاهش دهید. جدیدترین به روزرسانی عنوان Sea of Thieves علاوه بر حجم فایل اصلی آن که به مقدار بسیار چشمگیری کاهش می‌یابد، بهبودی‌هایی هم در بخش سلاح‌ها به همراه خواهد داشت که در ادامه از آن‌ها باخبر خواهید شد.

این به روزرسانی بدون شک صاحبان مدل‌های قدیمی کنسول ایکس باکس وان را خوشحال خواهد کرد. مدل 500 گیگابایتی این کنسول این روزها به شدت از کمبود فضای کافی برای اجرای بازی‌های مختلف رنج می‌برد و حجم سرسام‌آور بازی‌های نسل هشتمی و به خصوص انحصاری‌های کنسول ایکس باکس وان، نمکی است بر زخم کسانی که هنوز نتوانسته‌اند کنسول قدیمی خود را ارتقا دهند. بازی Sea of Thieves روی کنسول اصلی ایکس باکس حجمی معادل 35 گیگابایت داشت که این به روزرسان به طرز تحسین برانگیزی این حجم را به 10 گیگابایت کاهش می‌یابد. این بازی همچنین روی کنسول ارتقا یافته‌ی مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان ایکس، حجمی معادل 47 گیگابایت داشت که پس از انتظار این آپدیت، حجم بازی به 25 گیگابایت خواهد رسید. کسانی که Sea of Thieves را روی ویندوز تجربه می‌کنند نیز از این کاهش حجم بی‌بهره نیستند و با دریافت این به روزرسانی کاهش حجم این بازی از 47 گیگابایت به 27 گیگابایت را شاهد خواهند بود.

در حالی که این به روزرسان برای گیمرهایی که هنوز Sea of Thieves را تجربه می‌کنند، اتفاق خوشحال کننده‌ای خواهد بود اما مسئله اینجا است که برای بهره‌گیری از آن، باید کل حجم بازی را از ابتدا نصب کنید. به همین خاطر این مسئله ممکن است برای برخی از کاربرانی که از اینترنت ضعیفی بهره می‌گیرند دردسرساز باشد. به گفته‌ی استودیوی Rare، این کاهش حجم به آن‌ها کمک می‌کند بتوانند سریع‌تر به روزرسانی‌های این بازی را به دست گیمرها برسانند و در مرحله‌ی گرفتن خروجی و بیلدهای نهایی، دردسرهای کمتری را تجربه کنند. آن‌ها امیدوارند با این به روزرسان بتوانند محتویات این بازی را سریع‌تر تولید و عرضه کنند.

با این به روزرسان، استودیوی Rare خیالش را از بابت حجم بازی Sea of Thieves راحت خواهد کرد؛ زیرا که دیگر لازم نیست نگرانی‌ای بابت افزایش سایز این بازی با انتظار به روزرسانی‌های آینده داشته باشند. بدون شک آپدیت‌های آینده حجم بازی را افزایش خواهد داد اما امید می‌رود این کاهش حجم از اذیت شدن گیمرها جلوگیری کند. به عنوان دیگر تغییرات، این به روزرسان همچنین باگی مربوط به بهره‌گیری از دو اسلحه و همچنین تنظیمات پیشرفته‌ی استریمر را از بازی حذف خواهد کرد. تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی Sea of Thieves همچنین از «یک ویژگی جالب دیگر» سخن گفت که قرار است به همراه این به روزرسان، به بازی اضافه شود، اما او ترجیح داد تا زمانی که کمی بیشتر به عرضه‌ی این به روزرسان نزدیک نشده‌ایم، چیزی درباره‌ی آن نگوید. در ادامه برخی از جزئیات این به روزرسان را مشاهده خواهید کرد:

  • سوییچ کردن سلاح‌های Double-gun: اسلحه‌های Flintlock ،Blunderbuss و Eye of Reach در هنگام استفاده دارای انیمیشن‌های جدیدی هستند و تأخیر زمانی را در هنگام مجهز کردن و تعویض آن‌ها مشاهده خواهید کرد.
  • شمشیرزنی روان: از این پس ناپدید شدن حرکات شمشیر کوتاه Cutlass حرکات بازیکنان را کند نمی‌کند و تجربه شمشیرزنی روان‌تری را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.
  • شلیک بدون نشانه‌گیری اسلحه Eye of Reach: استودیوی ریِر درصد دقتی شلیک‌های اسلحه Eye of Reach بدون نشانه گرفتن را کاهش داده است. اما درحالی که توسط دشمنان تحت فشار هستید، هنوز هم با شلیک‌های بدون نشانه شانس دارید تا آن‌ها را از بین ببرید. با این حال در بردهای متوسط و دور، این درصد دقتی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
  • لگد اسلحه: از این پس شلیک اسلحه‌های Flintlock و Eye of Reach لگد نخواهند داشت. با این حال، اسلحه‌های Cutlass و Blunderbuss هنوز توانایی لگد زدن به بازیکن را دارند. اسلحه‌هایی که لگد ندارند شامل Skeletons wielding Flintlocks ،Blunderbusses و Eyes of Reach می‌شوند.
  • بهبودی‌های خشاب‌گذاری مجدد سلاح‌ها: پس از تغییرات اخیر اسلحه Eye of Reach، خشاب دو اسلحه Flintlock و Blunderbuss در لحظه‌ای که چخماق آن‌ها برداشته شد، دوباره بارگذاری می‌شود. این کار به بازیکن اجازه می‌دهد که در هنگام خشاب گذاری مجدد، بدون اینکه انیمیشن ریستارت شود، سریع‌تر عمل کنند.
  • سرعت حرکت گلوله‌های شلیک شده: از این پس گلوله‌هایی که با اسلحه Blunderbuss یا Eye of Reach شلیک می‌شوند، با سرعت بیشتری به سمت هدف می‌روند و دقت قابل پیش بینی‌تری ارائه می‌دهند.
  • کاهش ضربه اسلحه: از این پس آسیب گلوله‌های شلیک شده بسته به فاصله کاهش نمی‌یابند. به طوری که اگر فاصله با هدف بیشتر باشد، آسیب وارده به آن کاهش نمی‌یابد.
  • شدت آسیب اسلحه Eye of Reach: برای اطمینان از این که اسلحه Eye of Reach در پی تغییرات سرعت گلوله و صدمات ناشی از فاصله با هدف، متعادل باشد، استودیوی ریِر شدت آسیب رسانی آن را به مقدار کمی کاهش داده است.

استودیوی Rare همچنین قول داده در سال 2019 پشتیبانی قدرتمندی از این بازی انجام دهد و محتویات زیادی را برای آن آماده کند. حالت رقابتی جدید بازی که The Arena نام دارد قرار است در ماه‌های آینده برای بازی عرضه شود و نخستین محتوای بزرگ این بازی در سال 2019 باشد. انتشار بسته‌ها و بروزرسان‌های این‌چنینی نشان می‌دهند وعده‌ی Rare در پشتیبانی از این بازی، جدی و در حال عملی شدن است.

Sea of Thieves که یکی از موفق‌ترین بازی‌های انحصاری‌های مایکروسافت در چند سال اخیر به حساب می‌آید، به زودی با دریافت حالتی جدید برای رقابت کردن بازیکنان با یکدیگر، از آن‌ها پذیرایی خواهد کرد. The Arena که باید از آن به عنوان تازه‌ترین بخش از گیم‌پلی Sea of Thieves یاد کرد، در حقیقت یک حالت PVP (رقابت بازیکنان با یکدیگر) است؛ رقابتی که در آن هر گیمر، برای به دست گرفتن کنترل کامل یک منطقه‌ی به‌خصوص مشغول مبارزه با دیگران می‌شود. قبل از هر چیز، بهتر است که تریلر این حالت جدید بازی را تماشا کنید تا بیش از پیش، با حال و هوای آن آشنا شوید.

حالت The Arena شامل نبردهای دریایی و زمینی زیادی می‌شود و مخاطبان را به سمت پیدا کردن ارزشمندترین گنج‌های حاضر در دنیای بازی می‌برد. مطابق گفته‌ی سازندگان، The Arena توانایی‌های بازیکنان برای انجام کارهای مختلف یک دزد دریایی به سریع‌ترین حالت ممکن را به چالش می‌کشد. این حالت می‌خواهد با جمع کردن بهترین و جذاب‌ترین المان‌های حاضر در Sea of Thieves، بهترین تجربه‌ی ممکن از بازی مورد بحث را تقدیم مخاطبانش کند و محیط‌ها، لباس‌ها، جوایز و فرصت‌های تازه‌ای برای خلق یک دزد دریایی افسانه‌ای را تحویل آنان دهد. همچنین در طول دقایق برگزاری مراسم افتتاحیه‌ی رویداد X018 در مکزیکوسیتی، کریگ دانکن، رییس استودیوی Rare، اعلام کرد که این حالت جدید یک گزینه‌ی جداگانه در منوی بازی را در اختیارتان خواهد گذاشت که با انتخاب کردنش، وارد آن می‌شوید و اتصال مستقیمی به مابقی بخش‌های اثر ندارد. همچنین طی صحبت‌های او، تایید شد که ساخت به روزرسان رایگان The Arena در اصل به پایان رسیده است و همین حالا اعضای استودیو، مشغول تست کردن بخش‌های گوناگون آن هستند. تست‌هایی که با توجه به پیش‌روی‌شان می‌توان احتمال داد که این بسته‌ی گسترش دهنده گستره و رایگان، در اوایل سال 2019 میلادی، به دست دوست‌داران Sea of Thieves می‌رسد.

منبع :

WINDOWSCENTAL

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,