microsoft

اگر یادتان باشد سال گذشته وبسایت neowin برای اولین بار از اقدام مایکروسافت برای پورت کردن کرتانا به ویندوز ۱۰ با کمک یک آگهی استخدام که مایکروسافت در وبسایتش گذاشته بود پرده برداری کرد، حال بار دیگر این سایت به کمک یک آگهی استخدام دیگر توانست از یکی دیگر از پروژه های مخفی مایکروسافت پرده برداری کند.

صبح امروز خانم Mary Jo Foley که یکی از مسئولین سایت ZDNet است، توییتی را از یک شخص با نام کاربری  @h0x0d مشاهده کرد که محتوی آن توییت چند آگهی استخدام جدید که در وبسایت مایکروسافت منتشر شده است، بود. آگهی ها از یک پروژه ی مخفی با نام Beihai سخن می گفتند که مایکروسافت در حال توسعه ی آن است.

secret project (1)

بسیاری تصور می کردند که این اسم نام یک بازی ویدیویی جدید است اما پس از انتشار این توییت منابع اگاه به خانم Mary گفتند که این نام یک نرم افزار جدید ویندوزی است که مایکروسافت تولید آن را به تیم جدید Windows Apps Studio به سرپرستی آقای Kudo Tsundo که نایب رئیس شرکت مایکروسافت است، سپرده است.

در این آگهی استخدام مایکروسافت گفته است که:

به یک مدیر برنامه، برای مدیریت تیمی که بر روی ساخت یک نرم افزار سه بعدی و سازگار با تمامی دستگاه ها از جمله موبایل، تبلت، رایانه های رومیزی و هالولنز تمرکز کرده اند، نیاز دارد.

به غیر از این آگهی که پر از ابهام است هیچ اطلاعات دیگری در دسترس نیست، و باید منتظر ماند تا خود مایکروسافت از جزئیات پروژه ی Beihai پرده برداری کند.

نظر شما در رابطه با این آگهی چیست؟

منبع :

NEOVIN

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Beravandi
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

طبق منبع خبر درسته، اما اینکه بگیم مخفی، شاید یکم کلیشه ای باشه( نظر شخصی )، اگه واقعا مایکروسافت روی پروژه مخفی کار کنه و نخواد که خیلی زود به بیرون درز کنه، قطعا انقدر توان داره که از درز کردن خبر و اطلاعات جلوگیری کنه، اما شاید از خود مایکروسافت بپرسیم بگه که نه مخفی بودنی در کار نبوده و حتی ما اطلاعیه جذب متخصص رو هم دادیم، بازم میگم نظر شخصی بود و نظر دیگر نفرات هم محترم

حسین
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

مرد بیکاری برای آبدارچی گری در شرکت مایکروسافت تقاضای کار داد. رئیس هیات مدیره با او مصاحبه کرد و نمونه کارش را پسندید.سرانجام به او گفت شما پذیرفته شده اید. آدرس ایمیل تان را بدهید تا فرم های استخدام را برای شما ارسال کنم.مرد جواب داد : متاسفانه من کامپیوتر شخصی و ایمیل ندارم.رئیس گفت امروزه کسی که ایمیل ندارد وجود خارجی ندارد و چنین کسی نیازی هم به شغل ندارد.

مرد در کمال ناامیدی آنجا را ترک کرد. نمی دانست با ده دلاری که در جیب داشت چه کند.تصمیم گرفت یک جعبه گوجه فرنگی خریده دم در منازل مردم ان را بفروشد. او ظرف چند ساعت سرمایه اش را دوبرابر کرد . به زودی یک گاری خرید. اندکی بعد یک کامیون کوچک و چندی بعد هم ناوگان توزیع مواد غذایی خود را به راه انداخت.

او دیگر مرد ثروتمند و معروفی شده بود. تصمیم گرفت بیمه عمر بگیرد. به یک نمایندگی بیمه رفت وسرویسی را انتخاب کرد. نماینده بیمه آدرس ایمیل او را خواست ولی مرد جواب داد ایمیل ندارم. نماینده بیمه با تعجب پرسید شما ایمیل ندارید ولی صاحب یکی از بزرگترین امپراتوریهای توزیع مواد غذایی در آمریکا هستید.

👇 تصورش را بکنید اگر ایمیل داشتید چه می شدید؟

🎯 مرد گفت : احتمالا آبدارچی شرکت مایکروسافت بودم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,