با نزدیک شدن به کنفرانس سالانه E3  حجم سوالات و انتظارات طرفداران از برند گیم مورد نظر خود افزایش پیدا می‌کند. اکس باکس نیز از این قاعده مستثنا نبوده و هم اکنون با وجود معرفی کنسول تازه از خانواده اکس باکس وان انتظارات طرفداران از بابت عناوین انحصاری بیش از پیش افزایش یافته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

رییس بخش اکس باکس”فیل اسپنسر”، که حضور فعالی در صفحه توییتر شخصی اش دارد؛ اخیرا در پاسخ به نگرانی یکی هواداران نسبت به پشتیبانی اکس باکس از عناوین انحصاری داستان محور عنوان کرد:

بله ما همچنان به پشتیبانی خود از عناوین داستان محور ادامه می دهیم، در نسل حاضر ما چندین و چند عنوان داستان محور انحصاری عرضه کرده ایم و همچنان به این روند ادامه خواهیم داد.

هفته پیش بود که اسپنسر در یک اظهار نظر قابل توجه اعلام کرد، عناوین داستان محور قدرت تاثیر گذاری گذشته خود را ندارند. این اظهار نظر باعث نگرانی طرفداران اکس باکس شد؛ اما نظرات اخیر اسپنسر مبنی بر تمرکز ویژه بر عرضه عناوین انحصاری و داستان محور تا حدودی توانسته از پس وظیفه دلجویی از هواداران بر بیاید.   

دیدگاه خود را درباره‌ی این گفته‌ی اسپنسر با ما در میان بگذارید. به نظر شما مایکروسافت می‌توانند پس از مدت‌ها در نمایشگاه E3 امسال از بازی‌های انحصاری بزرگی رونمایی کند؟

منبع :

TWITTER

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,