در حالی که مایکروسافت قوی‌ترین نسخه سرفس بوک را با عملکرد پایه‌ی آن در رویداد ۱۰ اکتبر معرفی کرد، این کمپانی یک نسخه‌ی جدید دیگر با کانفیگ متفاوت ارائه داده است که هم‌اکنون از طریق سایت Neowin با قیمت ۱۹۹۹ دلار برای پیش خرید موجود است. مشخصات این نسخه یک پردازنده Core i5 اینتل، ۸ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد. با وینفون همراه باشید.

surface-book-microsoft-logo

پیش از این، سرفس بوک هایی با سری پردازنده‌ی Core i5 فقط ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی داشتند. این سری جدید که با ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی همراه است، ۱/۹۹۹$ قیمت دارد و پردازنده‌ی گرافیکی مجزا نیز ندارد. پس برای پوشانیدن این ضعف باید مدل دارای پردازنده‌ی Core i7 را تهیه کنید که عملکرد پردازش گرافیکی بهتر انجام شود. خب این اصلا بد نیست که دستگاه قوی‌تر و امکانات بیشتری داشته باشد. از طرفی اگر شما به پردازنده‌ی خیلی قوی نیاز نداشته باشید، به حافظه‌ی هر چه بیشتر آن نیازمند خواهید بود. چرا که حافظه های سرفس بوک از نوع SSD است و این نوع حافظه‌ها به خاطر قیمت بالا دارای فضای کمتری نسبت به حافظه های HDD هستند. در ضمن نسخه‌ی دارای پردازنده‌ی Core i7 از رم ۱۶ گیگابایت بهره می‌برد و قیمت آن حدودا به ۲۷۹۹ دلار می‌رسد.

آغاز فروش این محصول (نسخه‌ی Core i5) از ۱۰ نوامبر شروع می‌شود که شما می‌توانید هم‌اکنون آن را از استور مایکروسافت پیش خرید کنید.

منبع :

Widnows Central

237 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
سرفس فون، شایعه تا واقعیت! پنجشنبه 22 اردیبهشت 1395
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,