اهمیت برند سرفس برای شرکت مایکروسافت بر کسی پوشیده نیست، و این شرکت همواره تلاش داشته با تبلیغات موثر جایگاه این برند را در بازار تحکیم بخشد، به تازگی ویدیو تبلیغاتی جدیدی برای این خانواده منتشر شده که با فضای ویدیوهای پیشین کاملا متفاوت است

ویدیو تبلیغاتی جدیدی برای برند مایکروسافت سرفس توسط کمپانی تبلیغاتی Exposure منتشر شده است، این شرکت تبلیغاتی از سال ۱۹۹۳ در این عرصه فعالیت داشته و شرکت های متعددی از توان این شرکت برای تقویت برند خود استفاده می کنند.

اگر به صفحه شرکت Exposure سر بزنید مشاهده می کنید که شرکت های متعددی با آن در حال همکاری هستند، و مایکروسافت یکی از جدیدترین مشتریان آن به شمار می‌رود.

همان طور که مشاهده کردید این تبلیغ با تمامی تبلیغ هایی که تاکنون در مورد برند سرفس مشاهده کرده ایم متفاوت است، در تبلیغ های پیشین مشخصات سخت افزاری و طراحی محصول محور اصلی بودند، اما این تبلیغ جدید کاربران و اشتیاق آن ها را مورد هدف قرار داده است.

در توضیح این تبلیغ ذکر شده:

مسیر برجسته و جدید مایکروسافت برای عرضه نسل جدید تبلت های سرفس

این تبلیغ بیش تر بر روی خود برند سرفس به عنوان ابزاری جهت قدرت بخشی به کاربران جهت نیل به اهداف و خواسته های آن ها تمرکز دارد، و در آن خبری از سخت افزار و محصولات نیست.

نظر شما در مورد این تبلیغ چیست؟ رویه مایکروسافت در جهت رشد برند سرفس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع : وینفون
1192 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amir
پاسخ دهید سه شنبه 6 تیر 1396

سلام جایی هست که سرفس پرو جدید رو تو ایران اورده باشه؟
اگه اره میشه سایتش رو بگین:)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,