اگر شما فکر می کنید که تایپ کاور جدید مایکروسافت که در کنار سرفس پرو معرفی شد همان صفحه کلید قدیمی سرفس است که فقط با رنگ های جدید آلکانتارا پوشیده شده، ظاهرا اشتباه می کنید. همان طور که وعده داده شده بود، مایکروسافت امروز به روز رسانی firmware جدیدی برای سرفس پرو ۴ عرضه کرد که پشتیبانی از تایپ کاور جدید را به این دستگاه اضافه کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بدیهی است که لوازم جانبی کنونی باید با تمام دستگاه های سرفس موجود مایکروسافت کار کنند، همان طور که انواع تایپ کاور ها تا کنون کار می کرده اند. اکنون با این به روز رسانی جدید، طبق رسم همیشگی پشتیبانی از آخرین نسل تایپ کاور سرفس نیز به این دستگاه اضافه شده است. این به روز رسانی همچنین قابلیت اطمینان و سازگاری دستگاه را نیز بهبود بخشیده است.

جالب توجه است که سرفس پرو ۳ هنوز این به روز رسانی را دریافت نکرده است، ولی انتظار داریم در آینده این دستگاه نیز موفق به دریافت آن شود. همچنین انتظار می رسود به زودی یک به روز رسانی دیگر نیز برای دستگاه های سرفس در دسترس قرار بگیرد که پشتیبانی از سرفس پن جدید را برای آن ها به ارمغان بیاورد.

اگر شما نیز از دارندگان سرفس پرو ۴ هستید، در حال حاضر می توان این به روز رسانی را دریافت کنید.

منبع :

NEOWIN

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
فرشاد
پاسخ دهید چهارشنبه 21 تیر 1396

تنها خبر خوبی که میتونه درباره این لپ تاپ ها منتشر کنید کاهش بیشتر از نصف قیمتشونه !!! هر چی فکر میکنم خرید مارک های دیگه با سخت افزار بهتر و قیمت بسیار بسیار پائین تر مناسب تره. کاش مایکروسافت فقط تجارت نرم افزاری میکرد و وارد سخت افزار نمیشد. چند درصد مردم میتونن دیوایز های ساخت مایکروسافت رو بخرن ؟ اینجا کیا لپ تاپشون مایکروسافته ؟

    مرتضی عبدی
    پاسخ دهید چهارشنبه 21 تیر 1396

    داداش مایکروسافت زیاد به فکر سود تو بخش سخت افزار نیست فقط مسیر رو به شرکاش نشون میده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,