بازی Recore : Definitive Edition در جریان کنفرانس مهم مایکروسافت در گیمزکام معرفی شد. دیروز، جزییات دقیقا همانگونه بود که انتظار داشتیم و به این معناست که بازی در ۲۹ آگوست در دسترس است. در ادامه با تیم کافه اکس‌باکس وینفون همراه باشید.

بازی با چشم اوبسیدین (Eye of Obsidian)  شروع خواهد شد که فصل جدیدی در داستان اصلی بازی است. محیط جهان‌باز بازی، بازیکنان را در منطقه ای به نام گذشته‌ی ناشناخته، که دورتر از بهشت عدن است می‌برد. این بخش از بازی نمایانگر دو overworlds جدید، ۱۰ زندان جدید و یک منطقه‌ی شن و ماسه‌ای که در آن باقی‌مانده‌ی طوفان و غنیمت‌های ارزشمندی که از دشمنان خطرناک به جا مانده است.

از موارد ذکر شده‌ی دیگر در گیمزکام، تانک T8-NK Corebot است که این بخش توسط هسته‌های پریسماتیک برای جوایز گیم‌پلی ملحق می‌شود. همچنین بازیکنان می‌توانند آن‌ها را در نقشه از فاصله‌های بیشتری مشاهده کنند.

بازیکنان اکنون می‌توانند مسافت را از طریق ۳ گزینه‌ی جدید که برای سفر سریع در نظر گرفته شده طی کنند. این گزینه ها همچنین اجازه‌ی سفر سریع ، تبادل هسته‌ها و پیکربندی گروه همراه خود را می‌دهند. وظیفه‌ی بازیکنان مورد استفاده قرار دادن آن فقط در سندکراولر‌(‌‌‌‌sandcrawler) است.

به علاوه شاهد اضافه شدن امکانات کوچک بسیار، رفع مشکلات، پیشرفت‌ها و روان‌تر شدن بازی در این نسخه هستیم.

Recore سر و صدای زیادی برای علاقه‌مندان در E32015 به پا کرد که با تبلیغ‌ها و جلوه‌های بصری خیلی جذابی همراه بود. نسخه عرضه شده در سال ۲۰۱۶ با استقبال کمی از جانب بازیکنان روبرو شد. بازی جهان‌باز ‌Recore بسیار ناامید کننده بود و قسمت‌هایی از گیم‌پلی آن حس پاشیده شده از هم را القا می‌‌کرد.

شاید نسخه‌ی Definitive Edition بازی را کامل کند. کسانی که نسخه اولیه‌ی Recore را خریداری کرده بودند همه‌ی محتوای مربوط به نسخه‌ی Definitive Edition را توسط یک به‌روزرسانی رایگان دریافت می‌کنند. برای کسانی که بازی رو خریداری نکرده بودند Recore : Definitive Edition  قیمت ۱۹.۹۹ دلاری خواهد داشت. همچنین این بازی  Xbox Game Pass قابل دسترس است.

این بازی برای XBOX One  و PC در تاریخ ۲۹ آگوست عرضه می‌شود

آیا نسخه جدید Recore در لیست بازی‌های مدنظر شما برای خریداری کردن قرار دارد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع :

POLYGON

4 پست
غفار علوان پور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
داریوش
پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

سلام دوستان یه سوال بیربط
من لومیا ۶۴۰ دارم وقتی هاتسپات روشن میکنم و یه سیستم به شبکه وصل میشه هر چند دقیقه اینترنت قطه میشه چند دقیقه قطعه بعد وصل میشه
کسی این مشکلو داشته یا راه حلی براش داره ؟ هارد ریست به دفعات کردم ولی فایده ای نداشته
دانگرید هم کردم اومدم رو وین ۱۰ بازم همین مشکل بوده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,