wm10

همه‌ی ما می دانیم که مایکروسافت به شدت مشغول کار بر روی به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ است، ولی این موضوع باعث نشده که آن‌ها به فکر کاربران نسخه‌ی رسمی ویندوز ۱۰ موبایل نباشند. اکنون طبق اطلاعات منتشر شده در BuildFeed، مایکروسافت در حال تست داخلی نسخه‌ی جدیدی از بیلد TH2 ویندوز ۱۰ موبایل با شماره نسخه ۱۰۵۸۶.۴۹۱ می‌باشد. در ادامه همراه وینفون باشید.

BuildFeed سایتی است که تمام اطلاعات بیلد های مختلف ویندوز ۱۰ را در سرورهای خود گرد آوری می‌کند. آخرین نسخه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل که برای کاربران رسمی ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده، بیلد ۱۰۵۸۶.۴۲۰ است. مایکروسافت همین چند ساعت پیش به روز رسانی تجمعی جدیدی با شماره بیلد ۱۰۵۸۶.۴۵۶ برای کاربران حلقه‌ی Release Preview موبایل و پی سی منتشر کرد و هنوز یک روز از انتشار آن نگذشته، یک بیلد جدید در وب سایت BuildFeed مشاهده می‌شود.

۱۰۵۸۶.۴۹۱

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته در BuildFeed، بیلد ۱۰۵۸۶.۴۹۱ در تاریخ ۲۷ ژوئن گرد آوری شده است. هنوز نمی‌دانیم که این بیلد چه زمانی منتشر خواهد شد ولی احتمال دارد که هفته‌ی آینده شاهد انتشار آن باشیم. همان طور که مطلع هستید، این به روز رسانی‌ها، از نوع تجمعی هستند، بنابراین نباید در آن‌ها به دنبال ویژگی‌های جدید بود، ولی می‌توان امیدوار بود که مشکلات و ایرادات مختلفی رفع شوند و ثبات سیستم عامل بیش‌تر شود.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا ممکن است این بیلد آخرین به روز رسانی برای شاخه‌ی پایدار، قبل از به روز رسانی سالگرد که در تاریخ ۲ آگوست منتشر خواهد شد، باشد؟

منبع :

WINDOWSLATEST

1994 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ariamehr
پاسخ دهید پنجشنبه 9 تیر 1395

منتظر میمونم تا این بیاد برای ما رسمی ها بیاد 😉

javad
پاسخ دهید پنجشنبه 9 تیر 1395

حداکثر یک بیلد دیگه بیاد ولی این رو دوستان عزیز مد نظر داشته باشید رفع عیب و رفع باگ حتی بعد از رد استون نیز کماکان ادامه خواهد داشت

sayan
پاسخ دهید جمعه 10 تیر 1395

بازم صدم صدم بیلد دیگه خسته شدیم از این صدم ها ، یکدفعه هم این شماره ۱۰۵۸۶ رو تغییر بده و ۱۰۷۰۰ برسونه اینهمه زحمت میکشند برنامه نویسان و با آپدیت صدم صدم کل کاربران رو مسخره کردند آخه کاربران ویندوزی اونم با این درصد کم چرا اذیت میکنند و مالک این شرکت بیل گیتس دم از بنیاد خیریه میزنند انگار از یکی می دزدند و به یکی دیگه با منت میدهند . اگر واقعا” اینا از انساندوستی حرف میزنند بدونید که دنبال منفعت خویش هستند .

mojex
پاسخ دهید جمعه 10 تیر 1395

سلام.
لطفا جواب بدید!!!
الان آخرین بیلد برای اینسایدر های فست چیه؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,