office365-cloud

بخش آفیس مایکروسافت همچنان در حال ایجاد تغییرات در نسخه های مختلف آفیس است و هر ماه با اضافه کردن ویژگی های جدیدی، لبخند رضایت مشتریان خود را باعث می شود. این ماه نیز ویژگی های مختلف و کاربردی به نرم افزارهای آفیس ۳۶۵ اضافه شده است، برای اطلاع از جزییات با وینفون همراه باشید.

 اگر از آخرین نسخه‌های Word استفاده کرده باشید، به‌سختی متوجه می‌شوید که این نرم‌افزار تغییر کرده است. نرم‌افزار Word به نظر می‌رسد در حال حاضر کامل باشد، اما مایکروسافت این اعتقاد را ندارد و همچنان به دنبال ویژگی‌های جذاب و کاربردی برای این نرم‌افزار می‌گردد. این ماه بخش آفیس، ویژگی جدید Reaseracher را به Word اضافه کرد. این ویژگی برای برگه‌های تحقیقاتی طراحی‌شده بود و باعث نوشتن آسان‌تر می‌شد. ین قابلیت از دانش مایکروسافت بینگ استفاده می‌کند و اطلاعات خود را از اینترنت می‌گیرد و سپس آن‌ها را به این نرم‌افزار منتقل می‌کند. مایکروسافت یک سری از منابع اصلی را به‌عنوان منابع قابل‌اعتماد در این قسمت جای‌داده است که به کاربران برای دسترسی راحت‌تر به منابع کمک می‌کند. همچنین اگر شما منبعی را اضافه کنید، به‌صورت خودکار این منبع در برگه تحقیقاتی شما اضافه خواهد شد. مایکروسافت وعده داده است که به‌زودی این ویژگی را به نسخه‌های دیگر آفیس ازجمله موبایل نیز اضافه خواهد کرد.

The-evolution-of-Office-apps-Image-3-BLOG

در کنار قابلیت Reasearcher، ویژگی ویرایشگر جدید Word نیز معرفی‌شده است که با استفاده از آن گرامر و بررسی‌کننده نوشتار درست کلمات، به‌مراتب پیشرفته‌تر از سال‌ها گذشته شده است. این بخش جدید با کمک پیشرفت‌هایی که در خود دیده است، نوشتار شما در مدتی که از نرم‌افزار استفاده می‌کنید را به‌دقت رصد می‌کند و با یادگیری، بهترین نوع نوشتار را به شما پیشنهاد می‌دهد. این نرم افزار دست شما را برای چگونگی اجرای ویرایش ها باز گذاشته و تنظیمات متعددی در اختیار شماست. همچنین بر روی مواردی که اشتباه نوشته‌شده‌اند، خط قرمز می‌کشد و در مورد جملاتی که گرامر اشتباه دارند، خط آبی! اما درباره اشتباه در نوع نوشتار، خط طلایی مشخص‌کننده است.

The-evolution-of-Office-apps-Image-5b

به‌هرحال هنوز Excel ویژگی جدیدی دریافت نکرده است، اما Outlook و PowerPoint نادیده گرفته نشده‌اند. ویژگی Focusen Inbox به ورژن موبایل Outlook اضافه‌شده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا ایمیل‌ها به قسمت دیگری منتقل شوند و بدین‌صورت مطمئن باشید که پیام‌های مهم در ایمیل شما در قسمت Focuse باقی می‌ماند و روی آن توجه بیشتری وجود دارد. با اضافه کردن نشانه @ می‌توانید به افراد در ایمیل‌ها اشاره‌کنید. این قابلیت منشن کردن به‌زودی در سیستم‌عامل‌های iOS ، اندروید و ویندوز ۱۰ موبایل اضافه خواهد شد.

همچنین به PowerPoint اینسایدرها نیز قابلیت Zoom اضافه‌شده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا خلاصه اسلاید داشته باشیند و مؤثرتر و راحت‌تر، هر اسلاید یا هر قسمتی از اسلایدهایی که تمایل دارند را به مخاطبان خود نشان دهند. این ویژگی باعث می‌شود که هر قسمتی که لازم دارید بدون خروج از حالت نمایش اسلاید به مطلب موردنظر دسترسی داشته باشید.

منبع :

The Verge

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,