اخبار

به‌روزرسانی جدیدی برای گروو موزیک منتشر شد اضافه‌شدن دو ویژگی جالب و کاربردی

پیش‌تر مایکروسافت به‌روزرسانی‌ جدیدی را برای گروو موزیک منتشر کرده بود که تنها در اختیار اینسایدرهای دسته‌ی فست قرار داشت. در آن به‌روزرسانی مایکروسافت از دو ویژگی جدید رونمایی کرد که در نوع خود جالب و کاربردی بودند. حال امروز مایکروسافت این به‌روزرسانی را برای کاربران عمومی ویندوز ۱۰ منتشر کرده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

این به‌روزرسانی به همراه ۲ ویژگی جدید در دسترس کاربران قرار گرفته است. اولین ویژگی مربوط به مشترکین سرویس استریم موسیقی این اپلیکیشن می‌شود که اکنون می‌توانند با انتخاب آرتیست‌ها و سبک‌های موردعلاقه‌شان، به گروو موزیک در پیشنهاد پلی‌لیست‌ها کمک کنند. اکنون به لطف این ویژگی، گروو موزیک در چهار بخش پیشنهادات موسیقیایی خود را به شما ارائه می‌کند. تمامی این پیشنهادات در قسمت Recommended ارائه می‌گردد.

Based on your music: در این بخش گروو موزیک با توجه به انتخاب خوانندگان موردعلاقه‌تان، پلی‌لیست‌هایی از آنان را به شما پیشنهاد می‌کند تا در زمان‌های مختلف روز به گوش‌دادن آن‌ها بپردازید.

Discovery Playlist: گروو موزیک در این بخش باتوجه به آرشیو موسیقی‌تان، آثاری را پیشنهاد می‌دهد که ممکن است به آن‌ها علاقه‌مند شوید. برای این امر مایکروسافت تنها به دیگر آثار خوانندگان آرشیو‌ موسیقی‌تان بسنده نکرده و آثار هم‌سبک از دیگر خوانندگان را نیز پیش‌ِروی شما قرار می‌دهد.

New release for you: این بخش مختص به آثار تازه عرضه‌شده‌ی خوانندگان محبوب‌تان است.

Artists you might like: در این بخش نیز گروو موزیک صفحه‌ی خوانندگانی که احتمالا از آثارشان خوش‌تان بیاید را برای‌تان لیست می‌کند.

ویژگی جدید دیگری که در این به‌روزرسانی اضافه شده است، مینی‌پلیری‌ست که شما می‌توانید از آن در گوشه‌ای از صفحه‌ی دسکتاپ‌تان استفاده کنید.

نکته‌ای که درباره‌ی این مینی‌پلیر کمی آزار‌دهنده است، عدم امکان اجرای آن در پس زمینه است. بنابراین اگر علاقه دارید تا موسیقی‌های خود را به این روش گوش دهید، این مینی‌پلیر همواره بر روی صفحه‌ی دسکتاپ‌تان حضور خواهد داشت.

با عرضه‌ی این به‌روزسانی، نسخه‌ی اپلیکیشن گزوو موزیک به شماره‌ی ۱۰.۱۷۰۵۴.۱۵۴۱.۰ ارتقا یافته است. شما می‌توانید هم‌اکنون این به‌روزرسانی را از طریق استور ویندوز ۱۰ دریافت کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا ویژگی‌های جدید گروو موزیک برای‌تان مفید بوده است یا خیر؟

منبع :

وینفون

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید یکشنبه 25 تیر 1396

فقط مینی پلیر برای این آپدیت بود که! چرا ویژگی‌های چند ماه پیش رو نوشنتید؟؟
مینی پلیر هم به نظرم کاملا بلا استفادس و اگر مینی پلیر تو تسکبار بود خیلی جذاب تر بود…

mgh2010sss)meysam)
پاسخ دهید یکشنبه 25 تیر 1396

واسه ما ایرانیها تا folder play نداشته باشه
بدرد نمیخورد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,