nuans-neo-top

NuAns Neo یکی از منحصر به فرد ترین دستگاه های ویندوز موبایل است که تا کنون ساخته شده است، اگرچه کمبود هایی نیز داشته است. NuAns، در حدود یک سال پیش در ژاپن از یک گوشی ویندوزی رونمایی کرد که بر خلاف تلفن های هوشمند امروزی که همگی لباس مشکی یا طلایی بر تن دارند، قابلیت تغییرات ظاهری و شخصی سازی های بسیاری را به کاربر ارائه می داد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این دستگاه دارای یک طراحی منحصر به فرد و بسیار قابل شخصی سازی بود، اما برخی از کمبود ها و ایرادات مانند کیفیت نه چندان بالای دوربین و استفاده از یک پردازنده ی ضعیف باعث شد نتواند موفقیت زیادی را کسب کند. اما این عدم موفقیت بالا، باعث نشده که این داستان به انتها برسد. به تازگی در یک کامنت که در صفحه ی Kickstarter آن ها نوشته شده است، به یک دستگاه جدید اشاره شده که ممکن است به زودی از راه برسد.

از شما بابت ارائه ی نظر خود در این جا و همچنین ارسال ایمیل به ما تشکر می کنیم.

ما در حال برنامه ریزی برای عرضه ی مجدد یک نسخه ی به روز شده از NuAns NEO هستیم. ما دغدغه ها و نظرات تمام افراد از اولین کمپین سرمایه گذاری جمعی خود را جمع آوری کرده ایم و در حال کار بر روی ارتقا و بهبود پیش از راه اندازی کمپین دیگر می باشیم.

به طور خلاصه، Trinity ممکن است در اولین تجربه ی خود شکست خورده باشد، اما این موضوع به این معنا نیست که آن ها قصد دارند این میدان را برای همیشه ترک کنند. بلکه آن ها در حال تجربه گرفتن از مسائل پیشین هستند و می خواهند برای ساخت یک محصول بهتر تلاش کنند. در حالی که این احتمال وجود دارد که باز هم آن ها موفق نشوند – به دلیل ماهیت بازار گوشی های هوشمند و موقعیت خاص ویندوز ۱۰ موبایل – ولی با این حال تعهد آن ها برای تلاش به منظور متفاوت بودن بسیار قابل تحسین و تقدیر است.

نظر شما در مورد برنامه های این کمپانی چیست؟ آیا تلاش مجدد آن ها نتیجه خواهد داد؟

منبع :

MSPOWERUSER

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hossein
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

Build 14936 fast ring

عابد
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

این سایت گروهی در تلگرام و واتساپ نداره؟

milad 535
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

نرم افزاری واسه ریستارت
یا شات داون
کسی سراغ نداره
ببخشید بی ربط بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,