vlc for HoloLens

مدیر منطقه ای مایکروسافت و توسعه دهنده نسخه ویندوز برنامه VLC، آقای توماس نیگرو، امروز صبح توییتی را منتشر کرد که نشان می دهد کار بر روی نسخه بتا برنامه جدید VLC برای پلتفرم یونیورسال ویندوز به اتمام رسیده و این نسخه ی جدید، از ویندوز ۱۰ موبایل، دسکتاپ، اکس باکس و مایکروسافت هالولنز پشتیبانی خواهد کرد.

هنوز تاریخی مشخصی برای انتشار این نسخه جدید از برنامه VLC اعلام نشده است اما این نرم افزار گام بعدی خود را برای منتشر شدن برداشته است.

نسخه جدید بتا خصوصی برنامه VLC منتشر شده است. با پشتیبانی از موبایل، دسکتاپ، اکس باکس و هالولنز. هنوز تاریخ انتشار این برنامه مشخص نیست. متاسفانه این مورد در دست من نیست.

— Thomas Nigro (@ThomasNigro) June 1, 2016

VLC یک مدیا پلیر متن باز است که به علت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت ها و کدک های صوتی و تصویری، کاربران بسیار زیادی به دست آورده است. در حال حاضر یک نسخه از برنامه VLC در فروشگاه ویندوز با نام VLC for Windows وجود دارد و انتظار می رود که نسخه ی جدید جایگزین نسخه ی پیشین گردد. همچنین یک نسخه سنتی از برنامه VLC وجود دارد که می توان آن را دانلود کرده و بر روی رایانه های شخصی نصب کرد.

آیا شما هم از برنامه VLC استفاده می کنید؟ کدام نسخه ی آن را ترجیح می دهید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

1995 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
nima-lumia 930
پاسخ دهید پنجشنبه 12 خرداد 1395

خداییش نرم افزارایی مثل لاین که چند وقتیه نسخه یونیورسال دادن و چند بار اپدیت کردن خیلی خوی شدن در زمینه سرعت عملکردشون و لودینگی من ندیدم همین وایبرم که اولین نسخه رد داد خیلی خوبه سرعتش واتساپم یونیورسال بشه و چند برنامه دیگه عالی میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,