back-Windows 10-new7

از انتشار ویندوز ویندوز چند هفته ای می گذرد، اما مایکروسافت با انتشار دو ویدیوی تبلیغاتی دیگر، نشان می دهد که سخت مشغول تبلیغ سیستم عامل خود است. یکی از این ویدیو ها نشان می دهد که مایکروسافت چطور در مسابقه ی NASCAR اخیری که در پنیسیلوانیا برگزار شد، ویندوز 10 را معرفی کرد، و دیگر ویدیو نشان می دهد چطور از برنامه ی Fresh Paint برای ساخت نقاشی های دیواری برای المپیک افراد خاص استفاده شد.

همانطور که قبلا نیز گزارش داده ایم، مسیر مسابقه ی امسال NASCAR به ویندوز 10 تغییر نام داده شده است. ویدیوی اول نشان می دهد که چطور مایکروسافت ویندوز 10 را به شرکت کنندگان در این مسابقه نشان می دهد. برخی از این شرکت کنندگان حتی برنده ی برنده ی تجربه ی VIP نیز شدند، که به وسیله ی آن می توانستند به ناحیه ی آماده سازی خودرو ها بروند و آن ها را از نزدیک ببینند، کارکنان NASCAR را از نزدیک مشاهده کننده و با سخنگوی رسمی مایکروسافن عکس بیاندازند. این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

اما در ویدیوی دوم یکی از هنرمندان کار های گرافیتی با نام Risk Rock به همراه یکی از ورزشکاران و هنرمندان المپیک افراد خاص نمایش داده می شود که با هم برای ساخت یک نقاشی دیواری کار می کنند. این نقاشی قرار است بر روی ساختمان آموزشی STAR، که یک موسسه ی خیره ی محلی در لوس انجلس است پیاده سازی شود. در این ویدیو نشان داده می شود که برای طراحی نهایی این نقاشی از برنامه ی Fresh Paint ویندوز 10 استفاده می شود. این نقاشی از رنگ های موجود در لوگوی بازی های جهانی المپیک افراد خاص، الهام گرفته شده است که می توانید آن را در این ویدیو ببینید:

دانلود ویدیو

منبع: WINDOWS CENTRAL

منبع : وینفون
981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بردیا
پاسخ دهید شنبه 25 مرداد 1394

مایکروسافن غلطه.مایکروسافت درستشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,