مایکروسافت اکنون بیلد جدیدی را برای SDK ویندوز ۱۰ منتشر می کند. امولاتور جدیدی نیز، برای ویندوز عرضه شده است. بیلد جدید SDK به اصطلاح feature-complete است. به این معنی که، مایکروسافت تنها بر روی رفع باگ ها، فیکس ها و عملکرد کلی SDK ویندوز ۱۰ تمرکز کرده است. آخرین بیلد SDK ویندوز ۱۰ بیلد ۱۶۲۵۷ است که اکنون برای اینسایدر های حلقه فست نیز منتشر شده است. امولاتور نیز، با بیلد ۱۶۲۳۵ برای ویندوز موبایل منتشر شده است.

SDK ها و امولاتور ها، ابزار هایی برای برنامه نویسان هستند که به کمک آن می توانند برنامه های خود را توسعه دهند. امولاتور نیز، در حالت کلی محیطی شبیه به ویندوز و یا ویندوز موبایل را برای توسعه دهنده فراهم می کند تا اپلیکیشن خود را بر روی ویندوز موبایل بررسی کند. این ابزار ها، عمدتا در ویژوال استودیوی ویندوز ۱۰ استفاده می شوند.

اکنون، با عرضه شدن SDK جدید، مشکلات آن نیز لازم به ذکر است:

  • پنجره Designer نمی تواند رندر بگیرد: وقتی که می خواهید پیش نمایش کد های XAML خود را در پنجره دیزاینر به صورت زنده مشاهده کنید، این ابزار قادر به رندر گرفتن نمی باشد. این مشکل می تواند با استفاده کردن از نسخه پیش نمایش ۲۰۱۷.۳ ویژوال استودیو رفع شود.
  • کامپایل کردن بر روی پلتفرم های غیر از ویندوز ۱۰ شکست می خورد.
  • زمانی که برنامه ای را بر روی پلتفرم های قدیمی می سازید ممکن است ارور بیلد را مشاهده کنید.

شما نیز، اگر برنامه نویس هستید و نیاز به استفاده از این ابزار ها دارید، می توانید این SDK و امولاتور جدید را از این جا دانلود کنید. همچنین، لیست تغییرات API این بیلد های جدید در این جا موجود است.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,