اخبار اکس باکس

اولین نگاه به آواتار های جدید و جذاب اکس باکس مایکروسافت با آدمک های جدید آشنا بشوید!

مایکروسافت چندین ماه پیش در حال کار بر روی آواتار های جدید اکس باکس بوده است، آنها به عنوان بخشی از بروز رسانی Fall Creators Update برای اکس باکس در حال آماده شدن هستند اگر می خواهید با آواتار های جدید بیشتر آشنا بشوید با وینفون همراه شوید.

اگر شما در چرخه اکس باکس آلفا باشید، توجه شما به اپلیکیشن جدید Xbox Avatar Editor جلب خواهد شد که در لیست اپلیکیشن ها قرار گرفته است ولی فعلا غیر قابل دسترسی است خوب ما یک نگاه به نسخه ویندوز ۱۰ اپلیکیشن Xbox Avatar Editor و گزینه های آن داریم، همان چیزی است که انتظارش را داشتیم.

به این نکته توجه داشته باشید که به جای نسخه اکس باکس از نسخه ویندوز استفاده کرده ایم، این برنامه با استفاده از Unity3D ساخته شده است و توانایی اجرا بر روی تمام دستگاه ها دارای ویندوز ۱۰ را دارد و با  Universal Windows Platform (UWP) سازگار است.

مطمئنا در استفاده اولیه از برنامه، آواتار های جدید اکس باکس بدون شک، زیبا، پر از جزئیات، هنری، پر جنب و جوش، و همراه با انیمیشن های جذاب هستند، گزینه های که در اختیار شما قرار داده شده اند منحصر به فرد هستند و مایکروسافت از ترکیب هایی که استفاده کرده است که نه تنها از نظر حجم باور نکردنی هستند بلکه از نظر انعطاف پذیری و بیان شخصی نیز بی سابقه است.

نسخه جدید برنامه بسیار شبیه به نسخه فعلی است ولی با مقداری شفافیت همراه شده و از طراحی Fluent Design پیروی می کند البته این طراحی می تواند در آینده تغییر بکند ولی قابلیت اساسی در اینجا است که شما می توانید آواتار های جدید اکس باکس را به همان روش نسخه قبلی برنامه ولی با تفاوت های مهم ویرایش و شخصی سازی کنید.

آواتار های جدید اکس باکس چه تفاوت هایی دارند؟

در ابتدا، شما می توانید به طور کامل آواتار را شخصی سازی کنید. با گزینه های بی نهایت برای رنگ و گزینه های خاص برای بدن آواتار توانایی شخصی سازی آواتار را دارید. برای مثال اگر باردار هستید، می توانید آن را بیان کنید و یا اگر پروتز دارید، می توانید آنرا بیان کنید و همچین گزینه های تنظیم قد و وزن متنوع تر و دقیق تر از قبل هستند و هیچ محدودیتی برای استفاده از رنگ ها ندارید. اگر می خواهید یک آواتار با پوستی به رنگ سبز روشن و به عنوان یک اورک یا یک زامبی با پوستی به رنگ سفید (همچون من) بسازید کاملا آزاد هستید.

گزینه های مربوط رنگ ها نه تنها بی نهایت هستند بلکه آنها هوشمند هم هستند همانطور که در بالا مشاهده می کنید، رنگ های که اخیرا مورد استفاده شما قرار گرفته شده اند را در یک برگه «Active Color» نگه می دارد و به شما این امکان را می دهند که به راحتی سایه خاصی را که استفاده کرده بودید، پیدا کنید.

فراتر از سفارشی سازی فیزیکی، نسخه جدید آواتار های Xbox به شما اجازه می دهد خلق و خوی آواتار را نیز سفارشی کنید. در حالی که نسخه های قبلی فقط دارای برخی عبارات احساسی ابتدایی بودند، اکنون می توانید لحن زبان بدن شخصیت خود را با تغییر احساسات خود تنظیم کنید. من همیشه احساس می کردم که آواتار Xbox من خیلی بیشتر از من پر انرژی است.

اگر واقعا شما آواتار فعلی خود را دوست دارید، نگران نباشید مایکروسافت سیستم آواتار اکس باکس ۳۶۰ را نگه داشته و آن را خاموش نمی کند همچین شما قادر به دسترسی به تمام خرید ها و موجودی‌های قبلی خود هستید، با استفاده از برنامه «آواتار اصلی» که بعدا برای دانلود در دسترس خواهد بود. و اگر میخواهید محتوای قبلی متعلق به خودتان را حفظ کنید، می توانید آواتار قدیمی را به سیستم جدید برای استفاده در Xbox Live وارد کنید.

این فقط یک نگاه بسیار کوچک بود به آنچه که مایکروسافت برای آواتار های جدید اکس باکس برای حلقه پیش نمایش فعلی اکس باکس در نظر دارد که آن هم به عنوان بخشی از بروز رسانی Windows 10 Fall Creators است. در مصاحبه ای که مایک ایبارا، معاون مدیر بخش Xbox Platform داشته، اظهار داشت که مایکروسافت قصد دارد مجددا به صورت مجتمع از ویژگی های جدیدتری استفاده کند، و اعتراف می کند که استفاده از داشبورد کنونی بسیار سخت است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

15 پست
پوریا حسن زاده
او دانشجوی رشته‌ی برق دانشگاه سراسری تبریز است. او عاشق دنیای سرگرمی است و همیشه به دنبال تجربه بازی های جدید و تماشای فیلم های روز دنیا است. پوریا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mohammad
پاسخ دهید چهارشنبه 25 مرداد 1396

فوق العاده ست این قابلیت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,