Xbox-Next-Gen-2013-Xbox-One-Reveal-041

مایکروسافت این روزها به شدت مشغول انتشار به روز رسانی‌های پی در پی جدیدی برای کنسول اکس باکس است. اکنون به روز رسانی جدیدی بر روی برنامه‌ی Xbox One preview بارگذاری شده و اگر شما یکی از اعضای دریافت کننده‌ی پیش نمایش‌های اکس باکس باشید، می‌توانید این به روز رسانی را بر روی اکس باکس خود دریافت کنید. خبر انتشار این بیلد، چند ساعت پیش توسط Brad Rossetti در توییتر اعلام شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اعضای پیش نمایش – آماده‌ی دریافت یک بیلد جدید در ساعت ۱۸:۰۰ PDT باشید که در آن اشکالات بخش‌های صفحه‌ی خانگی، بازی‌ها و برنامه‌های من و غیره برطرف شده‌اند!

— Brad Rossetti (@WorkWombatman) July 20, 2016

لیست کامل تغییرات بیلد جدید:

 • استور یونیورسال اکس باکس – دیگر نباید بخش شرایط استفاده دوباره پس از خروج از رابط خرید ظاهر شود.
 • CAST – حل مشکلی که می‌توانست باعث شود که کنسول در واکنش به استفاده از ریموت رسانه با برنامه‌ی CAST کرش کند.
 • خانه – حل مشکلی که باعث می‌شد به طور ناگهانی نور سفیدی در هنگام باز کردن منوی زمینه (هنگام فشار دادن دکمه‌ی منو) در حالی که یک بازی و یا برنامه در یک کاشی بزرگ در صفحه‌ی اصلی کمینه شده است، ظاهر شود.
 • بازی‌ها و برنامه‌های من – بازی‌ها دیگر نباید در دسته بندی نرم افزارها ظاهر شوند. حالا با فشردن دکمه‌ی اکس باکس پس از اتمام نصب یک بازی یا برنامه، باید برنامه یا بازی به درستی راه اندازی شود.
 • بومی سازی – رفع مشکلات متعدد مربوط به بومی سازی برای صفحه اصلی، ورود به سیستم و تنظیمات.

مشکلات شناخته شده:

 • راهنما – ممکن است عملیات اجرای راهنما با حرکت به سمت چپ بر روی داشبورد یا دو بار ضربه زدن بر روی دکمه‌ی اکس باکس موفقیت آمیز نباشد.
 • Netflix – اگر Netflix توسط کاربر دیگری بر روی کنسول نصب شده باشد، ممکن است شما در هنگام اجرا و یا استفاده آر آن با پیغام خطای “آیا شما دارای این بازی یا برنامه هستید؟” رو به رو شوید. راه حل: به عنوان کاربر اصلی وارد دستگاه شوید و Netflix را حذف کنید، سپس به استور رفته و برای Netflix جستجو کنید و آن را مجدداً نصب کنید.
 • پروفایل – کاربران قادر خواهند بود یک بار در هر حساب کاربری، جنسیت خود را انتخاب کنند. تلاش برای خرید یک تغییر Gamertag حساب شما را شارژ خواهد کرد، اما Gamertag شما تغییر نمی‌کند. لطفاً فعلاً از خرید یک تغییر Gamertag در اکس باکس پرهیز کنید. برای تغییر موفقیت آمیز Gamertag خود، به آدرس https://account.xbox.com/ChangeGamertag مراجعه کنید. در هنگام انتخاب “Add new” برای افزودن یک پروفایل جدید، رابط پروفایلِ افزودن، ممکن است تا ۳۰ ثانیه طول بکشد که ظاهر شود.
 • کرتانا – هنگام استفاده از یک زبان که کرتانا از آن پشتیبانی نمی‌کند، شما هنوز هم ممکن است که به کرتانا در متن ارجاع داده شوید.
 • پین کردن – هنگامی که شما در صفحه‌ی اصلی فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و موزیک‌ها را پین کرده‌اید، زمانی که به روز رسانی جدیدی برای آن برنامه نصب شود، آن‌ها را از صفحه‌ی اصلی محو خواهند شد. برنامه‌های پین شده‌ی دیگر در صفحه‌ی اصلی، باقی می‌مانند.
 • بازی‌ها و نرم افزارهای من – ممکن است شما در هنگام تلاش برای بارگذاری مرحله‌ی آمادگی برای نصب تعداد زیادی از بازی‌های دیجیتال و برنامه‌ها، با خطایی رو به رو شوید.
 • تقویم ارتباطی – در حال حاضر در جزئیات رویدادهای تقویم ارتباطی، لینک به استور کار نمی‌کند.

اگر شما نیز این به روز رسانی را دریافت کرده‌اید، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,