xbox one UI

مایکروسافت بار دیگر بیلد جدیدی را برای کاربران اینسایدر حلقه رلیز پریویو کنسول اکس باکس خود عرضه کرد. همچنین، چندی پیش مایکروسافت استور اکس باکس را یونیورسال کرد تا برخی نرم افزار های دیگر پلتفرم ها نیز برای آن در دسترس قرار بگیرد. اکنون، به گفته مایکروسافت، در این به روز رسانی شاهد بهبود هایی در سرعت و عملکرد این استور یونیورسال خواهیم بود.

این به روز رسانی، با مشخصات زیر برای کاربران در دسترس قرار گرفت:

نسخه سیستم عامل: rs1_xbox_rel_1608.160830-2138

در دسترس در تاریخ: ۶:۰۰PM PDT 9/1 (1:00 AM GMT 2/9)

آخرین به روز رسانی سیستمی اکس باکس نیز، ماه پیش عرضه شد که کرتانا را به اکس باکس آورد و همچنین قابلیت پخش موزیک در پس زمینه نرم افزار هایی همچون پاندورا و یا استور را فراهم کرد. از دیگر قابلیت های جدید آن به روز رسانی ماه گذشته، می توان به یکی شدن استور ویندوز و اکس باکس اشاره کرد که به وسیله آن می توانید با تنها یک بار خرید بازی آن را بر روی هر دستگاه متصل به حساب مایکروسافتتان بازی کنید.

همچنین، مایکروسافت وعده داده است که به زودی و در دیگر به روز رسانی های اکس باکس، قابلیت های جدیدی به آن افزوده شود.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
nader
پاسخ دهید جمعه 11 شهریور 1395

عزیزان سایت اقای زمای و سایرین کسی مشکل وی پی ان با دیتای سیم کارت ایرانسل رو فید بک دادن به ماکروسافت اقای زمانی فید بک بدید خواهشا مشکل فقط با نت ایرانسله رو بقیه سیم کارتا کار میکنه رایتل همراه اول وایفای سالمه اما با ایرانسل کانکت میشه ولی هیچ سایت فیلتری رو باز نمیکنه خواهش میکنم انتقال بدید اینو چون خیلیها مشکل داریم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,