battlefield-1-banner-flame-1یک هفته دیگر آغاز شد و یک موج دیگر از عناوین جدید برای Xbox One در پیش است.  از Battlefield 1 و Batman: Return to Arkham می توان به عنوان مهمترین عناوین اکس باکس وان برای هفته سوم اکتبر ۲۰۱۶ میلادی نام برد. برای آشنایی بیشتر با انتشار های این هفته اکس باکس در ادامه با وینفون همراه باشید.

این هفته فضای اینترنت مملو از اخبار انتشار Battlefield 1 بود، که قصد دارد شما را به سال های جنگ جهانی اول باز گرداند. Batman: Return to Arkham نیز این سه شنبه منتشر می گردد، و هر دو عنوان Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City را به کنسول های بازی می آورد. دیگر عناوین این هفته Rock Band Rivals Expansion Pack و Mordheim: City of the Damned خواهند بود.

در ادامه دو عنوان Battlefield 1 و Batman: Return to Arkham را برای معرفی به شما انتخاب کرده ایم. با ما همراه باشید.

Battlefield 1

battlefield-1-trenchesدر آغاز این هفته، Electronic Arts انتشار Battlefield 1، عنوان برجسته خود در دسته تیراندازی را آغاز می کند. فرانچایز Battlefield 1 به عصر جنگ جهانی اول باز می گردد و تجربه ای از پیروزی ها و وحشت های آن دوره از تاریخ را برای گیمر ها به ارمغان می آورد.

بعد از یک سلسله نبرد های مختلف دریایی، بازی با استفاده از سرباز های مختلف که روی زمین و در آسمان به نبرد می پردازند ادامه می یابد. بر عکس عناوین قبلی این سری، Battlefield 1 یک بازی در خط زمانی مستقیم نیست و روند بازی شبیه روند بازی های multiplayer است. همچینی این بازی در حالت multiplayer نبرد هایی در طیف وسیعی از مکان ها را به گیمر ها عرضه می کند. علاوه بر اینها در طی نبرد ها شما با مجموعه ای از سلاح ها و وسایل نقلیه دوره مذکور رو به رو می شوید که مانع ایجاد حس یکنواختی بازی می شود.

Battlefield 1 به صورت رسمی در پنج شنبه آینده منتشر می شود. اما آنهایی “Early Enlister Digital Deluxe Edition” را خریداری کرده اند زودتر از دیگران در سه شنبه ۱۸ اکتبر می توانند آن را دریافت کنند.

Batman: Return to Arkham

batman-return-to-arkhamبازی Batman: Return to Arkham، اولین عنوان دو بازی از سری Arkham برای کنسول ها، این هفته به استور می آید. این انتشار شامل هر دو عنوان Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City به همراه قسمت های بعدی که در آینده به صورت DLC عرضه می شوند خواهد بود.

هر دو این عناوین به طور کامل ارتقاع یافته اند، روشنایی آنها افزایش و کیفیت نیز به مقدار چشم گیری بهبود یافته است.

بازی Batman: Return to Arkham در روز سه شنبه، ۱۸ اکتبر برای اکس باکس وان عرضه می شود.

عناوین دیگری که این هفته منتشر می شوند

 

دوشنبه ۱۷ اکتبر:

 

سه شنبه ۱۸ اکتبر:

 

چهارشنبه ۱۹ اکتبر:

 

جمعه ۲۱ اکتبر:

  • Slain: Back From Hell
  • The Jackbox Party Pack 3
  • Horse Racing 2016

 

در میان بازی های این هفته کدام را بیشتر دوست دارید؟ این روزها شما منتظر کدام عناوین هستید؟

منبع :

windowscentral

94 پست
عرفان الهامی
مهندس فناوری اطلاعات، علاقه مند به دنیای تکنولوژی و کمپانی مایکروسافت! ، "آینده را تصور کن "
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بررسی تخصصی سرفس آرک ماوس یکشنبه 8 مرداد 1396
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,