xbox-one-logo

امروز مایکروسافت بیلد جدیدی را برای اعضای Xbox Preview منتشر کرده است که به رفع باگ‌های مربوط به پین کردن و کلاب‌ها می‌پردازد. در هفته‌ی گذشته مایکروسافت به‌روز رسانی‌ای را عرضه کرد که پیشنهاد کلمات را به صفحه‌کلید مجازی اکس‌باکس وان آورده بود. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه با وینفون همراه باشید.

لیست کامل تغییرات صورت‌گرفته در این بیلد:

مشکلات رفع‌شده

اکنون برنامه‌های اخیر(Recently Added) به درستی در صفحه‌ی خانگی نمایش داده می‌شود.

هنگامی که قسمت مربوط به گفت‌و‌گو را در کلاب مشاهده می‌کنید، با انتخاب کاشیِ Get the conversation started، گفت‌و‌گو آغاز خواهد شد.

در زبانه‌ی Looking for Group، دیگر شاهد ۲ بار نشان دادن نتایج در گیم‌هاب و کلاب‌ها نیستید.

مشکلات شناخته‌شده

ممکن است هنگام دریافت دعو‌ت‌نامه، با پیام خطای “Something went wrong” یا  “That didn’t work” مواجه شوید.

هنگامی که سعی می‌کنید تصویر زمینه‌ای برای کلاب خود انتخاب کنید، ممکن است کلاب‌های تازه شاخته‌شده در زیر Choose a Club نمایش داده نشوند.

هنگامی که در حال مرور استور هستید، ممکن است بعصی از محتوا برای شما نمایش داده نشود. عموما این مشکل برای افراد حاضر در سنگاپور رخ می‌دهد.

اگر از اعضای Xbox Preview هستید، برای دریافت این به‌روز رسانی باید از مسیر Settings > System > Console info & updates اقدام کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,