آداپتور بی سیم

در اوایل ماه جاری، مایکروسافت نسخه به روز رسانی شده آداپتور بی سیم اکس باکس خود را معرفی کرد. این راه حلی کارآمد برای وصل کردن کنترلر های اکس باکس وان به رایانه های شخصی است. اگر چه عملکرد اصلی این آداپتور تغییری با مدل گذشته ندارد، اما اندازه آن یک سوم کوچکتر از نسخه قبل شده است و یک مشکل رایج مدل ۲۰۱۵ را اصلاح می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت اعلام کرد که عرضه آداپتور در تاریخ ۸ اوت ۲۰۱۷ در ایالات متحده آغاز می شود و با به در بازار های دیگر نیز عرضه می شود. با این حال با مشاهده فروشگاه مایکروسافت متوجه می شوید که عرضه آن برای تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ مشخص شده است که حدود ۶ ماه بعد از تاریخ برنامه ریزی شده قبلی است. اگرچه به نظر می رسید این یک اشتباه باشد، اما تایید شده که عرضه آداپتور جدید در برخی نقاط دنیا دچار تاخیر شده است.

انتظار می رود آداپتور جدید بی سیم اکس باکس در ماه ژانویه برای ایالات متحده در دسترس قرار بگیرد. در حالی که ممکن است این تاریخ تغییر کنید، شاید در برخی از کشورها زودتر از دیگر بازار ها در دسترس قرار بگیرد.

آداپتور بی سیم

با توجه به لیست فروشگاه مایکروسافت، ژاپن اولین کشوری است که آداپتور بی سیم را در تاریخ ۲۴ اوت دریافت می کند. استرالیا و نیوزیلند در ماه سپتامبر و در ماه ژانویه نیز در ایالات متحده و کانادا عرضه می شود. برای سایر کشورها نیز زمانی اعلام نشده است.

آداپتور جدید اکس باکس با قیمت ۲۴.۹۹ در ایالات متحده عرضه می شود، برای سایر کشورها نیز همین حدود قیمت را دارد.

مشاهده آداپتور در فروشگاه اکس باکس

منبع :

WINDOWSCENTRAL

608 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام