_ویندوز پنل جدید

قابلیت جدید “Your Phone” در ویندوز 10 معرفی شد پیوند قویتر گوشی هوشمند و رایانه شما

همان‌طور که در جریان هستید، کنفرانس مایکروسافت بیلد 2018 در حال اجرا بوده و این شرکت در حال معرفی سرویس‌های جدید خود است. لحظاتی قبل مایکروسافت از یک ویژگی کاملاً جدید به نام “Your Phone” برای ویندوز 10 رونمایی کرد که برای کمک به اتصال گوشی‌های هوشمند اندروید یا iOS به کامپیوتر شما طراحی شده است و به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

چند روز پیش اطلاعاتی از قابلیت جدید Your Phone برای ویندوز 10 منتشر شده بود ولی اطلاعات زیادی در رابطه با آن وجود نداشت. بر خلاف قابلیت‌های کنونی همگام‌سازی گوشی با کامپیوتر، Your Phone یک پنجره از گوشی هوشمند روی کامپیوتر است که برای دسترسی سریع به پیام‌های متنی، عکس‌ها و اطلاعیه‌ها طراحی شده است.

با استفاده از Your Phone، کاربران قادر خواهند بود پیام‌های متنی را در کامپیوتر بخوانند و ارسال کنند، عکس‌ها را از گوشی خود به کامپیوتر انتقال دهند (با درگ اند دراپ)، آنها را در اسناد و مدارکی که در کامپیوتر خود کار می‌کنند قرار دهند و لیست کامل اعلان‌های خود را مشاهده کنند. ایده‌ی پشت سر این قابلیت این است که در هنگام کار روی یک مقاله یا انجام یک تحقیق، نیاز نباشد کاربر بین کامپیوتر و گوشی هوشمند خود به جابجا شود. شما می‌توانید همه چیزهایی را که لازم است در گوشی هوشمند خود ببینید را از طریق Your Phone مشاهده کنید.

مایکروسافت اظهار Your Phone به زودی برای آزمایش در دسترس اینسایدرها قرار خواهد گرفت. بیلد اینسایدر اخیر به صورت از پیش نصب شده Your Phone را به دستگاه‌ها آورده است، اما هنوز به نظر نمی‌رسد که قادر به انجام کار جدیدی باشد. مایکروسافت متعهد به انتشار یک پنجره برای Your Phone نیست، بنابراین ممکن است این ویژگی در رد استون 5 در اواخر امسال برای عموم کاربران ظاهر شود ولی شاید هم این اتفاق رخ ندهد.

علاوه بر یکپارچه‌سازی اندروید و iOS با ویندوز 10، این‌ها همه بخشی از تلاش‌های مایکروسافت برای ادغام ویندوز 10 به جایی است که مردم در حال حاضر در آن حضور دارند. از آنجا که ویندوز فون شکست خورده است، مایکروسافت در حال حاضر متعهد به آوردن بهترین ویندوز 10 برای کاربران اندروید و iOS و همچنین بهبود عملکرد سیستم عامل‌های اندروید و iOS با ویندوز 10 است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2193 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,