باتوجه به تحقیقاتی که از سوی شرکت لگار از ابتدای سال 2018 تا به امروز در کشور کانادا انجام شده است، مشخص شده که کمپانی گوگل بیشترین ارزش و اعتبار را در بین مردم کانادا دارد و فعلا در صنعت تکنولوژی، جلوتر از رقبای دیگر است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با توجه به تحقیقات انجام شده، از مجموع 241 کمپانی در 28 بخش مختلف، نشان می‌دهد که 87 درصد که از کسانی که در این کار پژوهشی شرکت کرده‌اند نظر مثبتی نسبت به کمپانی گوگل داشته‌اند و تنها 4 درصد از این افراد گفته‌اند که از این غول جست‌وجوی اینترنتی استفاده نمی‌کنند.

شرکت‌های Shoppers Drug Mart و Canadian Tire به ترتیب در رده‌های دوم و سوم این رده‌بندی قرار گرفته‌اند. این درحالی است که کمپانی بزرگ سونی با میانگین 76 درصد رضایتمندی در رده چهارم و شرکت سامسونگ نیز با میانگین 75 درصد رضایتمندی در جایگاه پنجم این جدول قرار گرفته است و این درحالی است که کمپانی مایکروسافت با میانگین 74 درصد و با فاصله‌ای بسیار کم از رقبای خود در رده ششم جدول قرار گرفته است.

اپل فاصله بسیار زیادی با رقیبانش دارد

اگر در این جدول به‌دنبال نام اپل می‌گردید، باید این غول تکنولوژی را در جایگاه 48 این جدول بیابید. پایین‌تر از تعداد زیادی از شرکت‌های کوچک و بزرگ دیگر. این درحالی است که شرکت آمازون در رده پانزدهم و نتفلیکس در رده بیست‌وچهارم هستند. فیس‌بوک هم پس از ماجرای عدم حفظ حریم شخصی کاربران، توانسته جایگاه خود را در رده 35 حفظ کند.

ریک مورای، معاون مدیریت سازمان ارتباط مردمی کانادا درباره این تحقیق اینطور می‌گوید:

این اطلاعات نشان می‌دهد که ما کانادایی‌ها برای بعضی از برندها ارزش و اعتبار زیادی قائلیم، از جمله دو شرکت سامسونگ و فولکس واگن که مردم از قدیم با آن‌ها در ارتباط هستند.

با این‌که فیس‌بوک اعتماد بسیاری از شهروندان کانادا را از نظر امنیتی از دست داده است، اما در تلاش است تا سال آینده جایگاه بهتری را در این جدول به‌دست بیاورد.

آقای کریستین بورکه معاون مدیریت شرکت لگار در این زمینه می‌گوید:

سال گذشته مردم شرکت Heinz را به‌خاطر عرضه نکردن کالاهایش در کانادا تنبیه کردند. در سال‌های گذشته محبوبیت بسیاری از شرکت‌ها از‌جمله سامسونگ به‌دلیل انفجار تعدادی از گوشی‌های تلفن همراهی که تولید کرده بود و شرکت هوایی Air Miles نیز به‌دلیل بحران مدیریتی به‌وجود آمده در آن به شدت کاهش پیدا کرده بود و در میان تمامی این کمپانی‌های بزرگ فقط سامسونگ بود که توانست محبوبیت گذشته خود را در کانادا مجددا به‌دست آورد و در رده‌های بالای این جدول قرار بگیرد.

منبع :

SOFTPEDIA

66 پست
محمد جواد نجفی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,