_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

مسلما نسخه دوم بازی پرطرفدرا Red Dead Redemption یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال 2018 خواهد بود. علاوه براینکه توسعه‌دهندگان با استعداد شرکت راک‌استار می‌دانند که چطور یک بازی را به اوج برسانند. به‌تازگی تریلر جدیدی از این بازی ماجراجویی وسترن منتشر شده است که در همان ساعات اولیه انتشار حدود 345000 بار دیده شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

داستان بازی در سال 1899 و در کشور آمریکا اتفاق می‌افتد و بازی تقریبا با همان سبکی که نسخه اول شاهد آن بودیم، جریان خواهد داشت. ماجراجویی‌های این نسخه از بازی با محوریت فرد قانون‌شکنی به‌نام آرتور مورگان خواهد بود؛ کسی که به‌عضویت گروه تبهکاران ون‌ در لیند درآمده است و مجبور است تا از صحنه سرقتی که در شهر بلک‌واتر اتفاق افتاده فرار کند.

بازی Red Dead Redemption 2 در ابتدا قرار بود که در نیمه دوم سال 2017 عرضه شود، اما طبق معمول بازی‌های راک‌استار، تاخیر، گریبانگیر این بازی نیز شد و عرضه بازی تا 26 اکتبر 2018 به تعویق افتاد. زمان عرضه این بازی بسیار نزدیک به‌زمان عرضه بازی Call of Duty: Black Ops IV و چند بازی بزرگ دیگر در پاییز امسال است.

در حال حاضر، با توجه به اینکه نسخه اول بازی Red Dead Redemption برای ایکس‌باکس وان ایکس در دسترس قرار گرفته است، بهتر است قبل از عرضه نسخه دوم، یک‌بار دیگر نسخه اول را تجربه کنید.

منبع :

ONMSFT

67 پست
محمد جواد نجفی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,